HEALTHCARESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

У багатьох предметних областей і програм ступінь в коледжі, студенти будуть мати можливість отримати ступінь магістра. Цей ступінь, як правило, сприяє знання та навички під час програми бакалаврату. Студенти денної форми навчання звичайно повній програмі магістра протягом двох років, і вона може відрізнятися в залежності від школи ви відвідуєте.

Що таке Майстер з клінічної психології? У цій програмі, студенти отримують навички і знання про те, як діагностувати і лікувати пацієнтів з проблемами психічного здоров'я. Там може бути можливість спеціалізуватися в певній галузі, такі, як нейропсихології, сім'ї та шлюбу терапії або дитячої психології. Деякі ділянки, покриті може включати в себе когнітивної терапії, оцінка особистості, патопсихології, і статистичні дані. Багато шкіл вимагають практикуми, стажування або тематичних досліджень до закінчення.

Багато переваги приходять з заробітку ступінь магістра в галузі клінічної психології.Цей ступінь може бути сходинкою на шляху до більш гідного кар'єрі і ліцензування. Крім того, він може бути використаний, щоб перейти на заробляти на докторський ступінь.

Вартість отримання ступеня магістра буде залежати від школи ви вибрали і де він знаходиться. Це може також залежати від конкретної програми, пропонованої або не ви вирішите спеціалізуватися. Зв'яжіться з коханою університет для отримання додаткової інформації.

З Майстром в галузі клінічної психології, люди можуть мати можливість вивчити різні кар'єри. Вони можуть працювати зі студентами у вузах, середніх і початкових шкіл, коледжів та університетів. Вони можуть знайти позиції в приватної практики, лікарні або амбулаторних установах. Випускники можуть працювати навіть для установ соціального обслуговування. З ліцензування в багатьох країнах, випускник може відкрити його або її власну практику терапії.

Технологія сьогодні дала можливість для студентів на курси онлайн і отримати ступінь магістра їх у своєму власному темпі. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо допуск офіс вашої школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

2 Результати в Клінічна психологія Filter

Магістр духовного здоров'я

Southern Cross University (Online)
Австралія, Сідней + 6 Більше
Master
Січень 2020
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Онлайн навчання

У нашій системі охорони здоров'я зростає потреба висококваліфікованих фахівців, які розуміють складність психічного здоров'я та можуть запропонувати добре обгрунтовані клінічн ...

Детальніше

Магістр клінічної психології

Queensland University of Technology
Австралія, Брісбен + 1 Більше
Master
Лютий 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Майстер клінічної психології спирається на останній процес психотерапії та результати досліджень результатів і використовує інтегративний підхід до підготовки студентів до оці ...

Детальніше