HEALTHCARESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Багато студентів вирішують отримати ступінь магістра після завершення програми бакалавра, щоб отримати більш спеціалізовані знання з предмету. Такий вищий ступінь може надати студентам критичні знання, які можуть допомогти їм отримати кваліфікацію для вищої кваліфікації.

Що таке майстер у консультуванні? Консультування - це аспект людської психології, що передбачає професійне втручання для вирішення особистого, соціального та психічного конфлікту у клієнта. Ця галузь допомагає підготувати студентів до лідерських ролей в ситуаціях терапії та вирішення конфліктів. Курсова робота в цьому типі програми часто включає в себе психологію, соціологію, людський розвиток, етику та методи дослідження. Багато випускні програми нададуть ліцензування чи сертифікацію, щоб підготувати студентів до кар'єри як практикуючих консультантів.

Вивчення консультування на рівні випускників може допомогти учням розвинути ряд навичок, яких прагне багато типів роботодавців. Випускники цієї галузі мають тенденцію до налагодження навичок міжособистісного спілкування та використання аналітичних навичок для вирішення проблем. Як правило, ці студенти також добре організовані.

Студенти заохочуються до дослідження та порівняння витрат на навчання за програмами різних ступенів перед вступом до участі. Кожна програма має унікальні фактори, які можуть впливати на загальні витрати, такі як кількість необхідних курсів та тип та розмір університету.

Після отримання ступеня магістра в галузі консультування випускники можуть більш впевнено конкурувати за спеціалізовані консультаційні посади в різних галузях. Багато випускників проводять кар'єри як традиційні клінічні терапевти. Інші шукають спеціалізації, щоб стати шкільними консультантами, консультантами з питань сім'ї та шлюбу або консультантами з реабілітації. Випускник з високим ступенем консультування може також знайти позиції в людських ресурсах для бізнесу або у державній шкільній системі.

Багато коледжів та університетів пропонують неповний робочий день та онлайн курсові роботи, а також варіанти дистанційного навчання, щоб задовольнити насичені графіки роботи. Ви можете навчатися вдома або за кордоном практично в будь-якій країні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Консультування Filter

Майстер консультування з реабілітації

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
США, Монтгомері
Master
Серпень 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Ласкаво просимо до Майстер програми консультування з реабілітації. Наша програма випускника складається з 51 кредитних годин і розрахований як послідовний п'ять семестрів навч ...

Детальніше

магістра в галузі генетичного консультування (МГК)

Alfaisal University
Саудівська Аравія, Ер-Ріяд
Master
Вересень 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Після виходу повної версії генома людини в 2003 році, поле медичної генетики пережила революцію в швидкості відкриттів, які позитивно позначилося на здоров'ї людини. ...

Детальніше