Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Після отримання ступеня бакалавра, деякі студенти продовжують свою освіту, працюючи в напрямку ступінь магістра. Це може зайняти від одного до трьох років, щоб заробити цей ступінь залежно від галузі дослідження. Для… Детальніше

Після отримання ступеня бакалавра, деякі студенти продовжують свою освіту, працюючи в напрямку ступінь магістра. Це може зайняти від одного до трьох років, щоб заробити цей ступінь залежно від галузі дослідження. Для людей, які хочуть мати більш високий рівень відповідальності і знань, програма магістра може допомогти досягненню цієї мети.

Що таке Майстер в медичній соціальної роботи? Це поле дослідження фокусується на поєднанні аудиторних занять і клінічної практики. Курсова робота включає в себе, як правило, таких наук, як біологія або хімія, а також заняття з психології та соціології. Керував стажування або навчання в області також, як правило, потрібно. Програми можуть також підкреслюють державну політику і поведінку людини, тому що більшість медико-соціальної роботи включає в себе пряму взаємодію з широкою громадськістю.

Отримання ступеня магістра медичного соціальної роботи можуть отримати вигоду студента кар'єру з навичками, необхідними в галузі охорони здоров'я. Кандидати магістр відточити свої зв'язки і навички аудіювання, як вони набувають досвіду роботи з населенням цього потребує. Цей рівень ступінь відкриває більш високі можливості для кар'єрного зростання і, найчастіше, більш високу заробітну плату.

Вартість медичної програми соціальної роботи залежить від закладу та місця. Студенти можуть відвідувати університети або коледжі й деякі інтернет-центри навчання також пропонують курсові в цій галузі. Кращий спосіб визначити витрати на програми, щоб зв'язатися з приймальної комісії установи, в якій ви зацікавлені.

При більш високого ступеня в медико-соціальної роботи, люди можуть працювати в різних умовах в рамках галузі охорони здоров'я.Деякі клінічні соціальні працівники зосередитися на спільній роботі в офісі або лікарні, в той час як інші можуть спеціалізуватися в педіатричній або сімейної соціальної роботи або навіть хоспісної допомоги. Це кар'єра може також включати визначення необхідних ресурсів громади або надання допомоги в управлінні план догляду. Багато агентств шукаємо кваліфікованих медичних соціальних працівників, а також.

Можливості для кар'єри в медико-соціальної роботи є обширні. Зараз на сайті програми пропонують гнучкість в порівнянні з традиційними установками класі для розміщення напружений графік. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути

Фільтри

Satakunta University of Applied Sciences
Pori , Finland + 5 Більше

Ви прагнете підвищити свої кар'єрні перспективи у сфері соціального забезпечення? Якщо ви професіонал у галузі інжинірингу, бізнесу, управління гостинністю, охорони здоров'я а ... +

Ви прагнете підвищити свої кар'єрні перспективи у сфері соціального забезпечення? Якщо ви професіонал у галузі інжинірингу, бізнесу, управління гостинністю, охорони здоров'я або соціальних послуг з 3-річним досвідом роботи в аспірантурі. -
Master
Денне навчання
18 місяці
англійська
Серпень 2020
Навчання в університеті / на кампусі