Medychnaosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Заробіток ступінь магістра може забезпечити знання і досвід для студентів, які зацікавлені в подальшому збирається у своїй кар'єрі. Програма магістра надає більше уваги на галузі дослідження і заробив після бакалаврату. Люди з таким рівнем освіти можуть заробити вищі зарплати і взяти на себе більше відповідальності.

Що таке Майстер в оптометрії? Ця ступінь здоров'я науки концентрується на біології, анатомії, хімії, оптики і візуальних наук. Інструкція в класі і контролюється клінічний досвід включає в себе курсові, необхідне для отримання ступеня. Це необхідно для студента, щоб мати принаймні три роки бакалаврату в галузі науки в. Як правило, програма в цій концентрації може зайняти до чотирьох років, щоб отримати ступінь, і деякі студенти вирішили продовжити свою освіту, щоб досягти докторський ступінь.

Цінні навички дізнався, коли працював на ступені давав оптометрії господаря.Комунікативні навички необхідні для взаємодії з пацієнтами та іншими медичними працівниками. Випускники магістратури, як правило, більш високі можливості домовитися та оплати праці.

Магістерські програми можна знайти на міжнародному рівні і, як правило, в університетській. Деякі курси можуть бути доступна через інтернет-закладу. Вартість ступінь магістра залежить від де він заробив, так що краще, щоб зв'язатися з приймальної комісії безпосередньо зрозуміти збори та інші витрати.

З ступінь магістра в оптометрії в студенти кваліфіковані, щоб стати оптики, яка є іншій області науки про здоров'я, ніж офтальмології. Оптометрист працювати в приватній практиці або в групах з іншими фахівцями зору. Люди з цим ступінь також може стати навчальні вчителя в програмі оптометрії.У міру старіння населення, все більше і більше професіоналів охорони здоров'я необхідні, і Оптометрист позиції, як очікується, до збільшення попиту в найближчі роки.

Якщо ви хотіли б продовжити свою освіту в області оптометрії, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

5 Результати в Оптометрична медицина Filter

MA в візуальної реабілітації

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Онлайн Заочне навчання 2 років Липень 2020 Мехіко Агускалієнтес

Мета: підготовка фахівців, що спеціалізується на візуальної реабілітації, з великими знаннями в області наук, пов'язаних з зорової функцією людини, що дозволяє їм виявляти, діагностувати, управляти, реабілітувати аномалії бінокулярного зору і поганого зорового сприйняття шляхом застосування методів і процедури для поліпшення зору продуктивності.

MPhil в оптометрії

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 3 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург + 1 більше

Основна мета цієї кваліфікації - надати студентам, які кваліфікують, можливість виконувати незалежні наукові дослідження з оригінальним компонентом; сприяти знанню та розумінню оптиметрії, а також конкретної дисципліни дослідження; демонструвати навички у відповідних дослідницьких методологіях та належній постановці через дисертацію магістра; можна зробити лише магістрів досліджень.

Клінічна офтальмологія (ЧМ - Онлайн навчання)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Онлайн Заочне навчання 2 - 4 років інформація Великобританія Едінбург

Програма ChM призначена для підтримки передових офтальмологічних слухачів у Великобританії та на міжнародному рівні за допомогою навчального плану, який визнає їх спеціалісти з офтальмологічних інтересів під час підготовки до екзамену та лікарняної практики.

Master's in Optometry (Clinical)

University of Latvia
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 2.5 років інформація Латвія Рига + 1 більше

The professional Master's program Optometry (Clinical) offers multidisciplinary studies based on visual science and contemporary primary vision care. The professional qualification of the graduates meets the professional standard Optometrist and is equivalent to that received in the UK, USA, and Norway.

Ступінь магістра в галузі охорони здоров'я, клінічної оптикометрії (MOptom)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Серпень 2020 Фінляндія Оулу + 1 більше

Ця освіта забезпечує біомедичні та спеціалізовані очні науки на просунутому рівні, щоб сформулювати диференційований діагноз та самостійно скласти плани управління, засновані на доказах, для призначення лікування для лікування очних захворювань. Крім того, ви навчитеся розпізнавати очні ознаки системних захворювань, які можуть бути використані як інформація для лікування загального стану здоров’я пацієнтів або які можуть призвести до попереднього виявлення невстановлених системних порушень здоров'я. Також буде вивчено мультидисциплінарний підхід до управління пацієнтами, які потребують лікування їх хронічних та / або гострих станів, та потреба у відповідних направленнях.