Medychnaosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра може допомогти учням доповнити свої поточні навички та знання, надаючи більш просунуту освіту на предмет. Програми можуть тривати від двох до трьох років. Ця академічна довідка може підготувати студентів до того, щоб стати фахівцями у своїй галузі, що може зробити їх більш товарними в майбутньому.

Що таке майстер в оптометрії? Цей ступінь надає спеціалізовану освіту у вивченні ока, включаючи біологію очей та очей. Студенти також можуть ознайомитись з останніми досягненнями в області технології оцінки та підтримки здоров'я очей, практики виправлення зору та методології дослідження, що стосуються галузі оптичної оптометрії. Вони можуть навчитися аналізувати дослідження, виявляти та вирішувати оптометричні проблеми, які може мати людина. Багато курсів пропонують баланс між класом та практичним навчанням для підготовки студентів до робочої сили.

Отримавши вищу освіту в області оптичної обчислювальної техніки, студенти можуть набувати комунікативні навички, відповідні цій галузі, а також вміння розв'язувати проблеми та організувати ряд завдань, врівноважуючи пріоритети. Це всі здібності, які можуть зробити людей видатними у своїй кар'єрі.

Вартість просунутого ступеня коливається. Це залежить від університету, від тривалості програми і від того, чи навчається людина особисто чи дистанційно. Ті, хто бажає провести магістра в галузі оптометрії, повинні вивчити різні варіанти там, щоб знайти програму, яка для них працює.

Багато людей, які отримують магістра в галузі оптометрії, знаходять кар'єру як адміністратори охорони здоров'я, консультанти з фармацевтики, професори, медичні письменники або бізнес-консультанти для оптометристів, які хочуть розпочати свою практику. Інші можуть продовжувати кар'єру як дослідник, щоб допомогти розвинути найновіші технології навколо захворювань очей та допомоги. Роботи пропонуються у державному секторі охорони здоров'я та в приватному секторі, незалежно від того, чи це стосується уряду, лікарень чи приватної клінічної практики.

Є ряд університетів по всьому світу, які пропонують магістр в області оптометрії. Для тих, хто шукає щось більш гнучке, онлайн-навчання є хорошим варіантом. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Оптометрія Filter

MPhil в оптометрії

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 3 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург + 1 більше

Основна мета цієї кваліфікації - надати студентам, які кваліфікують, можливість виконувати незалежні наукові дослідження з оригінальним компонентом; сприяти знанню та розумінню оптиметрії, а також конкретної дисципліни дослідження; демонструвати навички у відповідних дослідницьких методологіях та належній постановці через дисертацію магістра; можна зробити лише магістрів досліджень.

Master's in Optometry (Clinical)

University of Latvia
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 2.5 років інформація Латвія Рига + 1 більше

The professional Master's program Optometry (Clinical) offers multidisciplinary studies based on visual science and contemporary primary vision care. The professional qualification of the graduates meets the professional standard Optometrist and is equivalent to that received in the UK, USA, and Norway.

Ступінь магістра в галузі охорони здоров'я, клінічної оптикометрії (MOptom)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Серпень 2020 Фінляндія Оулу + 1 більше

Ця освіта забезпечує біомедичні та спеціалізовані очні науки на просунутому рівні, щоб сформулювати диференційований діагноз та самостійно скласти плани управління, засновані на доказах, для призначення лікування для лікування очних захворювань. Крім того, ви навчитеся розпізнавати очні ознаки системних захворювань, які можуть бути використані як інформація для лікування загального стану здоров’я пацієнтів або які можуть призвести до попереднього виявлення невстановлених системних порушень здоров'я. Також буде вивчено мультидисциплінарний підхід до управління пацієнтами, які потребують лікування їх хронічних та / або гострих станів, та потреба у відповідних направленнях.