HEALTHCARESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра може допомогти учням доповнити свої поточні навички та знання, надаючи більш просунуту освіту на предмет. Програми можуть тривати від двох до трьох років. Ця академічна довідка може підготувати студентів до того, щоб стати фахівцями у своїй галузі, що може зробити їх більш товарними в майбутньому.

Що таке майстер в оптометрії? Цей ступінь надає спеціалізовану освіту у вивченні ока, включаючи біологію очей та очей. Студенти також можуть ознайомитись з останніми досягненнями в області технології оцінки та підтримки здоров'я очей, практики виправлення зору та методології дослідження, що стосуються галузі оптичної оптометрії. Вони можуть навчитися аналізувати дослідження, виявляти та вирішувати оптометричні проблеми, які може мати людина. Багато курсів пропонують баланс між класом та практичним навчанням для підготовки студентів до робочої сили.

Отримавши вищу освіту в області оптичної обчислювальної техніки, студенти можуть набувати комунікативні навички, відповідні цій галузі, а також вміння розв'язувати проблеми та організувати ряд завдань, врівноважуючи пріоритети. Це всі здібності, які можуть зробити людей видатними у своїй кар'єрі.

Вартість просунутого ступеня коливається. Це залежить від університету, від тривалості програми і від того, чи навчається людина особисто чи дистанційно. Ті, хто бажає провести магістра в галузі оптометрії, повинні вивчити різні варіанти там, щоб знайти програму, яка для них працює.

Багато людей, які отримують магістра в галузі оптометрії, знаходять кар'єру як адміністратори охорони здоров'я, консультанти з фармацевтики, професори, медичні письменники або бізнес-консультанти для оптометристів, які хочуть розпочати свою практику. Інші можуть продовжувати кар'єру як дослідник, щоб допомогти розвинути найновіші технології навколо захворювань очей та допомоги. Роботи пропонуються у державному секторі охорони здоров'я та в приватному секторі, незалежно від того, чи це стосується уряду, лікарень чи приватної клінічної практики.

Є ряд університетів по всьому світу, які пропонують магістр в області оптометрії. Для тих, хто шукає щось більш гнучке, онлайн-навчання є хорошим варіантом. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Оптометрія Filter

Ступінь магістра з прикладної оптикометрії

Universidad de Murcia
Master
Вер 2020
<
Денна
іспанська
Кампус

Ступінь магістра університету - це проект в областях офтальмології та оптикометрії Universidad de Murcia , метою якого є спеціалізована підготовка лікарів-оптиків-окулістів дл ...

Детальніше

Ступінь магістра з оптикометрії та зору

Universidad Complutense de Madrid
Master
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2 семестри
29 May 2020
іспанська
Кампус

Ступінь магістра з оптикометрії та зору нещодавно була змінена таким чином, що вона має подвійну клінічну та слідчу спрямованість. Студент отримає спеціалізовану підготовку в ...

Детальніше

Ступінь магістра в галузі охорони здоров'я, клінічної оптикометрії (MOptom)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Master
Сер 2020
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денна
<
заочно
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Ця освіта забезпечує біомедичні та спеціалізовані очні науки на просунутому рівні, щоб сформулювати диференційований діагноз та самостійно скласти плани управління, засновані ...

Детальніше

Магістерські програми з оптикометрії (клінічні)

Master
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
24&nbsp;-&nbsp;30 місяці
англійська
Кампус

Професійна магістерська програма Оптометрія (Клінічна) пропонує багатодисциплінарні дослідження, засновані на візуальній науці та сучасній первинній зоровій допомозі. ...

Детальніше