Filter
Master
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра присуджується після студентів, які закінчили необхідні кредити і показали себе, щоб мати глибокі знання про обраної ними спеціальності. Це може зайняти від одного до шести років, залежно від типу магістра і якщо студент відвідує школу повний або неповний робочий день.

Що таке Майстер в офтальмології? Це ступінь заробив студентів, які вже були нагороджені ступеня бакалавра в галузі медичних наук і багато з яких працюють в полі. Залежно від того, що аспекти офтальмології студент хоче, щоб зосередитися, програма вчить все, від клінічної офтальмології та бачення досліджень в слідчому офтальмології. Ці курси можуть вселити студентів інформованих навички прийняття рішень, щоб краще діагностувати і лікувати пацієнтів, або забезпечити їх знаннями, необхідними для продовжити кар'єру в дослідженнях, пов'язаних з офтальмології.

Майстер наук в офтальмології допоможе студентам виконати широке коло завдань у галузі досліджень і наукових кіл у міру своїх здібностей. Їх підвищення рівня знань і навичок, а також вище успішність, допоможе залучити нових клієнтів для їхнього бізнесу. Він також прокладає шлях для будь-яких офтальмологів, бажаючих продовжити свою освіту ще більше заробляти більш високу ступінь.

Вартість ступінь магістра в офтальмології може варіюватися в широких межах від школи до школи. Обов'язково зв'яжіться школи ви розглядаєте відвідування, щоб отримати уявлення про те, скільки буде очікувати від вас.

Заробіток ступінь магістра допоможе офтальмологи просувати свої особисті і професійні життя, прищеплюючи їм ширшого та глибшого пізнання своєї області. Робота доступна після закінчення зазвичай включають в себе науково-дослідні і вчений позиції з лікарнями, університетами та незалежними дослідницькими лабораторіями.Керівні посади високого рівня в лабораторіях і навчальних позицій, як правило, також відкриті для випускників з цим ступеня.

Онлайн курси є відмінним способом для працюючих студентів, щоб працювати і вчитися. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Офтальмологія

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Програма ChM призначена для підтримки передових офтальмологічних слухачів у Великобританії та на міжнародному рівні за допомогою навчального плану, який визнає їх спеціал ... [+]

Опис програми

Ця нова дворічна магістерська програма, що складається за сумісництвом, навчається повністю в Інтернеті, спільно пропонується Единбурзьким університетом та Королівським коледжем хірургів Единбурга, і призводить до ступеня магістра хірургії (ЧМ). Вона була розроблена за підтримки NHS Education for Scotland (NES).

Програма ChM призначена для підтримки передових офтальмологічних слухачів у Великобританії та на міжнародному рівні за допомогою навчального плану, який визнає їх спеціалісти з офтальмологічних інтересів під час підготовки до екзамену та лікарняної практики.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 4 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою