HEALTHCARESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Заробіток магістра зазвичай триває від двох до чотирьох років і може допомогти студентам підготуватися до більш розвинених кар'єрів у вибраній галузі. Він зароблений після того, як студент вже отримав ступінь бакалавра.

Що таке майстер у галузі психічного здоров'я? Ця тема спрямована на пояснення думок і поведінки, які впливають на психологічне благополуччя людей. Метою передового ступеня в області психічного здоров'я є надання учням фундаментального розуміння психічного здоров'я шляхом вдосконалення досліджень, клінічної підготовки та аналізу теорії. Загальноприйняті курсові роботи можуть включати професійну етику, психопатологію, втручання зловживання психоактивними речовинами, людський розвиток, дитячу психологію, патологічну психологію та інші подібні теми.

Психічне здоров'я - це складна область навчання, яка призводить багатьох студентів до цього типу програми ступеня, щоб отримати багато навичок. Вони часто розвивають сильні професійні та особисті взаємини, вивчаючи навички спілкування між людьми та креативні способи вирішення проблем. Студенти також мають тенденцію до вдосконалення дослідницьких та аналітичних навичок.

Загальна вартість програми вищої освіти може бути компенсована стипендіями, фінансовою допомогою, програмами роботи з навчанням та іншими факторами. Інші впливи можуть включати тривалість програми ступеня, тип школи, що пропонує ступінь та місце розташування. Студенти заохочуються безпосередньо зв'язатися з потенційними школами за найбільш актуальною інформацією.

Кар'єри в сфері психічного здоров'я охоплюють різні середовища, від державних шкіл до служб соціального обслуговування. Маючи вищу освіту в галузі психічного здоров'я, можна збільшити кількість і тип кар'єри, яку студент може враховувати. Багато студентів продовжують працювати як ліцензовані професійні консультанти, клінічні лікарі, працівники служб захисту дітей та фахівці реабілітації.

Ступінь магістра може бути зароблено в численних університетах по всьому світу. Ви також можете розглянути питання про отримання цього ступеня в Інтернеті за допомогою одного з багатьох курсів дистанційного навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Психічне здоров'я Filter

Магістр психічного здоров'я (медсестринство)

Southern Cross University (Online)
Австралія, Сідней + 6 Більше
Master
Січень 2020
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Онлайн навчання

Наш майстер психічного здоров'я медсестринство є першим у своєму роді, розроблений проти останніх галузевих стандартів психічного здоров'я, встановлений Австралійським коледже ...

Детальніше

Магістр реабілітації

Satakunta University of Applied Sciences
Фінляндія, Порі + 5 Більше
Master
Серпень 2020
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Реабілітаційне поле розвивається глобально, а інноваційні фахівці користуються величезним попитом! Ця магістерська програма для вас, хто хоче розвивати свою компетентність у р ...

Детальніше

Ступінь магістра в галузі психосоціальної реабілітації в психічного здоров'я

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Іспанія , Кастельон-де-ла-Плана
Master
Вересень 2020
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денне навчання
іспанська
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
Навчання в університеті / на кампусі
Онлайн навчання

Майстер спільно шлях від професійних асоціацій та сім'ї і користувачів. Народився повсякденній практиці в сфері послуг і комунальні та інклюзивної орієнтацію. Він розділений н ...

Детальніше

Магістр духовного здоров'я

Southern Cross University (Online)
Австралія, Сідней + 6 Більше
Master
Січень 2020
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Онлайн навчання

У нашій системі охорони здоров'я зростає потреба висококваліфікованих фахівців, які розуміють складність психічного здоров'я та можуть запропонувати добре обгрунтовані клінічн ...

Детальніше