$close

Фільтри

Див. результати

Топ університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Татарстан

Ступінь магістра - це просунута програма навчання, яка може бути завершена приблизно за два роки, якщо студенти вже отримали ступінь бакалавра в аналогічній області. Студенти можуть обрати навчання на магістра мистецт… Детальніше

Ступінь магістра - це просунута програма навчання, яка може бути завершена приблизно за два роки, якщо студенти вже отримали ступінь бакалавра в аналогічній області. Студенти можуть обрати навчання на магістра мистецтв, магістра наук або магістра ділового адміністрування, в залежності від їх поточних і майбутніх цілей.

По інший бік Атлантики, обговорення онлайн-курсів та їх потенціал для реструктуризації вищої освіти триває вже протягом деякого часу. Курси структуровані у вигляді щотижневих онлайн-конференції, спілкування з викладачем курсу та іншими учнями відбувається у віртуальному середовищі навчання. Онлайн-курси призначені, щоб відповідати навколо вашого календаря, ви отримати доступ до курсу, коли вона підходить для вас.

Росії чи, офіційно відомий також як Росія, є країною, в Північній Євразії. Освіта в Росії забезпечується переважно з боку держави і регулюється Міністерством освіти і науки. У Росії, вона займає близько 70% навчального часу для контакту занять з викладачем, інші 30% робочого навантаження присвячені самостійного вивчення матеріалу.

На цій сторінці ви можете шукати для університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Татарстан. Ви зможете легко знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів в Татарстан. Натисніть на \ "Детальніше " для докладного опису університету та огляд досліджень пропонованих програм.

Знайти університети в Татарстан і переглядати їх програм, щоб знайти те, що підходить вам найкраще. Отримати всю інформацію про різних варіантах дослідження в Татарстан і порівняти вартість навчання та тривалість навчання. Ви можете заощадити час і контактних університетів в Татарстан прямо: заповнити \ "Запит безкоштовної інформації " форму, яка поставить вас в контакт з приймальної комісії.

Почати пошук для вашого майбутнього освіти прямо зараз!

Згорнути
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Kazan Innovative University
Казань, Росія

Програма готує клінічних психологів та дослідників. Програма дає вам глибокі знання з: оцінка поведінки клієнтів; розробка, застосування та моніторинг відповідних методів ліку ... +

Програма готує клінічних психологів та дослідників. Програма дає вам глибокі знання з: оцінка поведінки клієнтів; розробка, застосування та моніторинг відповідних методів лікування та стратегій лікування; дослідницькі навички, які можна застосувати до закладів первинної, вторинної та третинної медичної допомоги; основне знання підходів, теорій та моделей клінічної психології; міцний фундамент для подальшого навчання в аспірантурі з клінічної психології або роботи в якості помічника психолога, що надає підтримку; допомога клієнтам внести позитивні зміни у своє життя. -
Master
Денна
2 років
англійська
12 Вер 2022
Кампус
Онлайн