Medychnaosvita.com

Магістр - це спеціалізований ступінь, який зазвичай отримують люди, які хочуть зосередити своє навчання на певній галузі. Отримання ступеня магістра наук, магістра мистецтв або магістра ділового адміністрування - це вірний вибір для студентів, здатний забезпечити конкурентну перевагу на агресивному ринку праці.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

знайдених результатів Filter

майстер імплантології

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 2 років Листопад 2019 Німеччина Frankfurt

Магістерська ступінь курс «Майстер імплантології» (МВС) була введена в Гете університету Франкфурта-на-Майні, щоб запропонувати передові академічне навчання в області імплантології стоматологам з Німеччини, так і за кордоном.

Магістерська програма майбутнього здоров'я та технологій

University of Turku
Кампус Денне навчання 2 років Серпень 2020 Фінляндія Turku

Майбутнє здоров'я

магістр ветеринарної медицини

University of Veterinary Medicine Budapest
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2019 Угорщина Budapest

УНІВЕРСИТЕТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ БУДАПЕСТ (УВМБ) 230-річна традиція (заснована в 1787 р.). Ця програма також є відкритою та актуальною для старшокласників та недавніх середніх випускників шкіл.

Doctor of Veterinary Medicine

The University Of Veterinary Medicine And Pharmacy In Kosice
Кампус Денне навчання 4 - 6 років інформація Словаччина Košice

Майстер з медицини та хірургії

UCBM Università Campus Bio-Medico Di Roma
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2019 Італія Rome

Ця нова міжнародна магістерська програма з медицини та хірургії, викладається англійською мовою, використовує мультидисциплінарний підхід для підготовки студентів, щоб стати лікарями, які практикують у різноманітному біомедико-соціальному середовищі з міждисциплінарними та міжкультурними професійними навичками.

майстер хіропрактікі

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Кампус Денне навчання 5 - 5 років Вересень 2019 Іспанія Barcelona

Завдяки порадам фахівців у розробці навчальних програм і видатних людей хіропрактика професії, ВСС підготував унікальна програма досліджень спрямована на поєднувати дисципліну хіропрактікі з передовими стратегіями викладання, навчання та оцінки ,

Довготривалі дослідження, майстер фізіотерапії

Vincent Pol University in Lublin, Poland
Кампус Денне навчання Заочне навчання 5 років інформація Польща Lublin + 1 більше

Довгострокові дослідження, 5-тирічна програма магістра повна зайнятість з практичним навчанням як невід'ємна частина навчання та можливість зарахування до аспірантури.

Магістр медичної техніки

University of Applied Sciences Upper Austria
Кампус Денне навчання 4 семестри інформація Австрія Linz

Майстер

Магістри з клінічної стоматології (MClinDent) - ортодонтія

United Campus of Malta
Кампус Заочне навчання 4 років Вересень 2019 Мальта Saint Julian's

Курс проходить чотири роки, за сумісництвом, і призводить до отримання ступеня магістра.

Майстер з медицини та хірургії

University of Padova
Кампус Денне навчання 6 років Жовтень 2019 Італія Padua

Курс «Медицина і хірургія» буде мати експериментальний профіль, орієнтований, з одного боку, на використання інструментів і навчального змісту основних дисциплін, що характеризуються сильною науковою цінністю; з іншого боку, до ранньої взаємодії з клінікою, а також через уроки та спільні заходи для того, щоб швидко досягти основних концепцій у контексті біноміальної хвороби.

MBBCH в медицині (аспірантура)

Swansea University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Великобританія Swansea

Наша програма "Вища медична допомога" є унікальною в Уельсі та однією з прикладами аналогічних програм медичного навчання у Великобританії, відкритих для випускників будь-якої дисципліни. Цей прискорений чотирирічний медичний курс слідує інноваційній інтегрованій програмі спіралі, призначеній для відображення того, як клініцисти підходять до пацієнтів та як пацієнти надають лікарям. Ви будете вивчати основні медико-біологічні науки в контексті клінічної медицини, громадського здоров'я, патології, терапії, етики та психо-соціальних питань в управлінні пацієнтами.

Master in International Health (MIH)

Royal Tropical Institute (KIT)
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років Вересень 2019 Нідерланди Amsterdam + 1 більше

Магістр з хіропрактікі

Royal University Center Maria Cristina
Кампус Вересень 2019 Іспанія Madrid

Майстер в хіропрактіці в Мадридському коледжі хіропрактіки - RCUEMC прагне навчати випускників в хіропрактікі таким чином, щоб вони могли поглибити свої знання з хіропрактики та її філій більш представницьких спеціальностей і практикувати професію в країнах, які вимагають такого рівня підготовки. Магістерська ступінь складається з 60 кредитів, які відповідають особистим теоретичним предметам, практикам у зовнішніх центрах та підсумковій роботі.

майстер досліджень в області клінічних досліджень здоров'я

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Серпень 2019 Великобританія Birmingham + 1 більше

Ця програма є першим кроком у підготовці наукових кадрів для медичних працівників, які працюють в даний час клінічних областях, які хочуть розвинути дослідний компонент здоров'я, пов'язані з їхньої кар'єри. Керуючись нагляду команди, Ви зможете пройти дослідницький проект і набути впевненості у використанні методи дослідження, управління проектами, управління і дослідження.

майстер exécutif ан управління де ла santé

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
Кампус Денне навчання 12 місяці Жовтень 2019 Ліван Beirut Франція Paris + 2 більше

Майстер в лікарні та управління охороною здоров'я націлений на підготовку фахівців з оцінки заходів в області охорони здоров'я і рульового управління організацій та проектів у медичній, соціальній та госпітальному секторі.