Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - вчений ступінь, який можна отримати після завершення бакалаврату. Навчання займає від одного до трьох років, більшість же програм магістратури може бути завершено приблизно за два роки.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

знайдених результатів Filter

Магістр інженерії в регуляторній біомедичній інженерії

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 3 років Вересень 2019 США Washington + 1 більше

Магістр інженерії в регуляторній біомедичній інженерії (rBME) є міждисциплінарною програмою, що пропонуються через кафедру біомедичної інженерії у партнерстві з GW School of Medicine та Health Sciences.

Магістр управління охороною здоров'я

The Milken Institute School of Public Health
Онлайн Денне навчання Вересень 2019 США Washington

Майстер Управління охорони здоров'я GW призначений для лідерів, які прагнуть працювати не менше трьох років. З інтерактивним дизайном програми студенти навчаються з досвіду один одного так, як вони навчаються на факультеті. Навчальна програма зосереджена на розвитку лідерських та етичних навичок, необхідних для створення високоефективних організацій охорони здоров'я, а також основних сфер охорони здоров'я, таких як поліпшення якості, науки про прийняття рішень, кількісні методи та здоров'я громади.

Магістр суспільної охорони здоров'я

The Milken Institute School of Public Health
Онлайн Денне навчання Вересень 2019 США Washington

MPH @ GW є онлайн-майстром громадського здоров'я (MPH) від The Milken Institute School of Public Health при Університеті Джорджа Вашингтона. З класами, розробленими та поставленими факультетом світового класу GW, MPH @ GW має такі ж строгі науковці та вибіркові критерії прийому, як і програма на кампусі.