Filter
Master
США New Jersey Piscataway Township Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - це тип випускної кваліфікації, дозволить студентам стати справжніми експертами в обраній галузі. Дані програми адресовані власникам бакалаврського ступеня і зазвичай тривають близько двох років.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Піскатауей це місто в Нью-Джерсі, США. Місто пропонує різні заздалегідь освітніх та науково-дослідних установ за допомогою різних коледжах і університетах.

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
New Jersey
Piscataway Township
Тип навчання
Форма навчання
Rutgers School of Engineering

Rutgers School of Engineering надає студентам сильну технічну освіту і готує їх до кар'єри лідерства в захоплюючих і складних професій. Як наше викладання, так і наукові ... [+]

Біомедична інженерія

https://bme.rutgers.edu/graduate-program

Просування лідерів техніки

Rutgers School of Engineering надає студентам сильну технічну освіту і готує їх до кар'єри лідерства в захоплюючих і складних професіях. Як наше викладання, так і наукові дослідження міцно вкорінені в наукових принципах, а знання про виклики сьогодення.

Магістр наук (MS)Магістр технічних наук

Програма біомедичної інженерії Rutgers має понад 70 випускників факультету, присвячених наданню студентам міцних навчальних програм різних ступенів, кожен з яких відповідає різним інтересам студентів. Програма випускників є спільним підприємством між Інженерною школою та Медичною школою Роберта Вуда Джонсона, яка є частиною Біомедичних наук про здоров'я Ратгерса. Програма забезпечує видатну підготовку випускників рівня в шести найважливіших областях біомедичної інженерії та технології, включаючи:... [-]

США Piscataway Township
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою