Filter
Master
США Missouri Springfield Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

США залишається найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети в США домінують в світовому рейтингу, і країна також пропонує широкий спектр захоплюючих місцях дослідження. Державний університет систем частково субсидуються урядами штатів, і, можливо, багато кампуси поширився по всій державі, з сотнями тисяч студентів.

Спрінгфілд є третім за величиною містом в штаті Міссурі і округу округу Грін. Спрінгфілд має кілька коледжів та університетів в межах міста з Міссурі державного університету (МДУ) в якості державної 'и другим за величиною університетом з трохи більше 20 000 студентів.

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Missouri State University

Програма MPH в МГУ пропонує широкого профілю ступінь в галузі суспільної охорони здоров'я, практику забезпечення здоров'я населення. ... [+]

Магістр громадського охорони здоров'я

Програма MPH в МГУ пропонує широкого профілю ступінь в галузі суспільної охорони здоров'я, практику забезпечення здоров'я населення. Випускники з MPH часто працюють в урядових організацій виконання різних завдань, від спалахи хвороб розслідувань перевірок безпеки харчових продуктів. Випускники можуть також працювати для міжнародних організацій, можливо, надаючи основні послуги охорони здоров'я для переміщених осіб. Випускники також можуть бути залучені в медичній галузі, допомагаючи планувати рівня населення медико-санітарного обслуговування. Деякі студенти приїжджають в програмі MPH безпосередньо від їх бакалаврів, інші приходять після багатьох років досвіду в охороні здоров'я та інших областях. Широта галузі суспільної охорони здоров'я дозволяє студентам приходять з найрізноманітніших утворень і досвіду, в тому числі психології, бізнесу, біології, хімії та інших. ... [-]

США Springfield
Вересень 2019
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 8 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою