Filter
Master
США California Sunnyvale Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

Ступінь магістра - це просунута програма навчання, яка може бути завершена приблизно за два роки, якщо студенти вже отримали ступінь бакалавра в аналогічній області. Студенти можуть обрати навчання на магістра мистецтв, магістра наук або магістра ділового адміністрування, в залежності від їх поточних і майбутніх цілей.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
California
Sunnyvale
Тип навчання
Форма навчання
University of East-West Medicine

Університет Схід-Захід медицини пропонує ступінь магістра наук програму ступінь в традиційній китайській медицині. В університеті Схід-Захід медицини, і традиційна китайс ... [+]

Традиційна китайська медицина заснована на вивченні теорій Інь і Ян, п'ять елементів, і вісім принципів. Практикуючий традиційної китайської медицини є можливість визначити стан здоров'я пацієнта, відчуваючи і вивчення пульсу, спостерігаючи мову, і, задаючи конкретні питання.

У Китаї, традиційна китайська медицина і західна медицина практикується гармонійно сусідять. Університет Схід-Захід медицини пропонує ступінь магістра наук програму ступінь в традиційній китайській медицині. Програма MSTCM може бути завершена в якості лише 36 місяців (3 календарних років). В університеті Схід-Захід медицини, і традиційна китайська медицина і західні медичні науки вчать, як частина навчального плану програми.... [-]

США Sunnyvale
інформація
англійська,китайський
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 8 років
Кампус
Детальніше англійською мовою