Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Перераховані в якості найбільшого міста в штаті Техас і четвертого за величиною в країні за чисельністю населення, міста Х'юстон славиться своїми масивними і унікальний горизонт, який його визначає. Крім того, що більше 2 мільйонів осіб проживають тут, у місті є чотири державних університетів у межах його кордонів. Це не включає в себе більшу кількість приватних вищих навчальних закладів.

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

знайдених результатів Filter

Майстер інтегрованого медичного керівництва - MIHL (Online)

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Онлайн Денне навчання 3 семестри інформація США Houston

Метою магістерської програми Integrated Healthcare Leadership є навчити вас бути менеджером, директором або адміністратором охорони здоров'я.

Майстер акупунктури

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 років інформація США Houston + 1 більше

Мета майстра голковколювання