Filter
Master
США Texas San Antonio Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

Магістратура - передова академічна програма, яка доступна в багатьох різних областях досліджень. Як правило, магістерські програми можуть бути завершені приблизно за два-три роки. Залежно від школи, їх можна навіть пройти онлайн.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Сан - Антоніо це місто, назване на честь святого Антонія Падуанського. Більше 31 вищих навчальних закладів господаря більше 100000 студентів. Arrieson River Theater, ацтеків на річці, Fiesta Noche-дель-Ріо і Кінопалац є основними пам'ятками міста. "

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
США
Texas
San Antonio
Тип навчання
Форма навчання
University of Texas Health Science Center at San Antonio

Майстер програми "Доктор медичних досліджень" у UT Health San Antonio готує помічників лікарів за їхню роль у медичних установах. Наші навчальні, лабораторні та контрольо ... [+]

Майстер асистента лікаряОгляд

Наша акредитована магістр програми "Дослідження лікарів-асистентів" передбачає проведення в класі, лабораторії, симуляцій та клінічних обертів, які готують випускників до кар'єри як помічники лікарів.

Комісія з перевірки акредитації з питань освіти для помічника лікаря (ARC-PA) надала акредитацію продовженням програми UT Health Health Assistant Program, що спонсорується Техаським університетом... [-]

США San Antonio
Січень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою