Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

знайдених результатів Filter

МОЗ в Управлінні охорони здоров'я - Організація обслуговування

Utica College Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація США Utica

Інтернет-MHA в адміністрації охорони здоров'я пропонує сфери акценту в гострих медичних закладах, організаціях обслуговування та адміністрації престарілих, через прикладні тематичні дослідження, відповідні проекти та інтерактивні навчальні форуми. Злиття управлінських навичок та організаційного лідерства з найкращими практиками у сфері клієнта. Спеціалізація службової організації готує студентів до вдосконалення догляду за хворими та надання медичної допомоги, керуючи адміністративною стороною охорони здоров'я.

МОЗ в управлінні охороною здоров'я - довгострокова допомога

Utica College Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація США Utica

Інтернет-MHA в адміністрації охорони здоров'я пропонує сфери акценту в гострих медичних закладах, організаціях обслуговування та адміністрації престарілих, через прикладні тематичні дослідження, відповідні проекти та інтерактивні навчальні форуми. Злиття управлінських навичок та організаційного лідерства з найкращими практиками у сфері клієнта. Спеціалізація "Довготривала допомога" навчає навичок керувати установами медсестер, які контролюють щоденні операції, такі як прийом пацієнтів, кадровий облік та медичні рахунки.

МОЗ в адміністрації охорони здоров'я - гостра медична допомога

Utica College Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація США Utica

Інтернет-MHA в адміністрації охорони здоров'я пропонує сфери акценту в гострих медичних закладах, організаціях обслуговування та адміністрації догляду за будинками через прикладні тематичні дослідження, відповідні проекти, жваві обговорення та інтерактивні навчальні форуми. Злиття управлінських навичок та організаційного лідерства за допомогою найкращих практик у сфері догляду та обслуговування клієнтів. Спеціалізація гострої допомоги вчить вміння керувати оцінкою та лікуванням раптових або несподіваних травм і хвороб, що загрожують життю.

МОЗ в адміністрації охорони здоров'я

Utica College Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація США Utica

Інтернет-майстри в галузі управління охороною здоров'я пропонують зони акценту в гострих медичних закладах, організаціях обслуговування та адміністрації престарілих, через прикладні тематичні дослідження, відповідні проекти, жваві обговорення та інтерактивні навчальні форуми. Злиття управлінських навичок та організаційного лідерства за допомогою найкращих практик у сфері догляду та обслуговування клієнтів. Деякі курси також можуть відповідати академічним вимогам до Державної лікарні для літніх людей.