Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

Магістратура - передова академічна програма, яка доступна в багатьох різних областях досліджень. Як правило, магістерські програми можуть бути завершені приблизно за два-три роки. Залежно від школи, їх можна навіть пройти онлайн.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

знайдених результатів Filter

майстер хірургічного який допомагає, MSA програми

Eastern Virginia Medical School
Кампус Денне навчання 22 місяці Вересень 2019 США Norfolk

Майстер Хірургічне надання сприяння СУО Програма надає унікальну можливість для студентів зі ступенем чотирирічного або вище, щоб увійти у спеціалізованій медичній професії хірургічне допомогу.

Випускник програми в галузі суспільної охорони здоров'я

Eastern Virginia Medical School
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США Norfolk + 1 більше

Майстер громадської охорони здоров'я (MPH) ступеня є професійна ступінь пропонують Східної Вірджинії медичної школи (EVMS) у співпраці з Old Dominion University (ОДУ). Ця програма готує осіб для кар'єри в галузі суспільної охорони здоров'я, включаючи знання та навички, які можуть бути використані в управлінні охорони здоров'я, наукових досліджень серед населення, і практику громадської охорони здоров'я на базі громад.

Програма помічник лікаря магістра

Eastern Virginia Medical School
Кампус Денне навчання 7 семестри Вересень 2019 США Norfolk

Майстер помічник лікаря (MPA) програми є акредитованим програма 28 місяців, що забезпечує випускникам навички та ресурси для надання медичної допомоги як лідерів помічник лікаря в розвивається індустрії охорони здоров'я.

Програма магістра медичного

Eastern Virginia Medical School
Кампус Денне навчання 1 - 2 років Вересень 2019 США Norfolk

Ступінь Східної Вірджинії медичній школі Медичного магістра є програма один або два роки спеціальний майстер це. Більшість курсів медичної школи курси, прийняті з першого року студентів-медиків. Ця програма після бакалавра є успішність підвищення програма, призначена для студентів більш конкурентоспроможними на алопатичних і остеопатії медичних шкіл, а також стоматологічних шкіл.

Лабораторія науковою програмою магістра тварин

Eastern Virginia Medical School
Онлайн Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Norfolk

Магістерська програма створює міцну основу для успішної кар'єри в лабораторних тварин науки. Його курси зосереджені на всіх аспектах лабораторних тварин науки та менеджменту за тваринами.

Клініка ембріології та андрології програма магістра

Eastern Virginia Medical School
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 6 семестри Вересень 2019 США Norfolk

Східна Вірджинія медична школа, через престижної Jones інституту репродуктивної медицини, є піонером в галузі допоміжних репродуктивних технологій (АРТ).

дослідна магістерська програма в галузі біомедичних наук

Eastern Virginia Medical School
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Norfolk

ПРОГРАМА EVMS біомедичних наук Research магістра пропонує дворічну аспірантуру ступінь. Програма міждисциплінарний і забезпечує загальну підготовку біомедичних наук. Ця програма пропонується студентам з двома варіантами: Дисертація або НЕ тезу.

Магістр управління охороною здоров'я систем охорони здоров'я

George Mason University Online
Онлайн Заочне навчання 32 місяці Відкритий конкурс США Fairfax

Інтернет-магістр управління охороною здоров'я в системах управління охороною здоров'я, запропонований Університетом Джорджа Мейсона, готує майбутніх лідерів охорони здоров'я, охорони здоров'я та соціального обслуговування, набуваючи необхідних навичок для вирішення завдань у швидкозмінному та різноманітному культурному середовищі.

Магістр освіти в спеціальній освіті, що спеціалізується на розладі спектрів аутизму

George Mason University Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Відкритий конкурс США Fairfax

Онлайнове МД в спеціальній освіті, яке завершується сертифікатом випускника в галузі розладів аутичного спектру, запропонованого Університетом Джорджа Мейсона, забезпечує поглиблене навчання для вчителів та керівників шкіл.