Filter
Master
США Indiana West Lafayette Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

США залишається найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети в США домінують в світовому рейтингу, і країна також пропонує широкий спектр захоплюючих місцях дослідження. Державний університет систем частково субсидуються урядами штатів, і, можливо, багато кампуси поширився по всій державі, з сотнями тисяч студентів.

West Lafayette є університетському містечку в Індіані складається з майже повністю з красивого червоної цегли. Місто є домом для цілого ряду університетів в першу чергу відомі своєю техніки і технології програми.

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Purdue University Online

Purdue's, CEPH-акредитований онлайн MPH витягує з дослідницького досвіду університету, щоб представити строгий навчальний план, який готує студентів до розробки та впрова ... [+]

Програма MPH онлайн призначена для людей, які хочуть трансформувати свою прихильність громадськості до дій на місцевому, національному та глобальному рівнях, спираючись на досвід досліджень, який відомий Пердью. Ця програма підходить для тих, хто бажає приєднатися до поля, а також тих, хто хоче розширити свої знання та здібності.

Виконавчий і всесвітньо відомий факультет університету забезпечує суворе навчання з наукових знань, надає студентам повноваження для систематичного аналізу досліджень для розробки програм, що базуються на доказах. Курсова робота включає в себе реальні приклади передових досліджень у цій галузі, деякі з яких були внесені факультету Пердью. Випускники отримують широке розуміння проблем охорони здоров'я та навичок для їх вирішення шляхом вивчення епідеміології, біостатистики, управління та управління системою охорони здоров'я, наук про охорону здоров'я навколишнього середовища та поведінкових та соціальних наук.... [-]

США West Lafayette
Серпень 2019
Заочне навчання
24 місяця
Онлайн
Детальніше англійською мовою