Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - це тип випускної кваліфікації, дозволить студентам стати справжніми експертами в обраній галузі. Дані програми адресовані власникам бакалаврського ступеня і зазвичай тривають близько двох років.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

знайдених результатів Filter

Управління охорони здоров'я МОЗ

Webster University
Кампус Денне навчання 18 - 24 місяці Січень 2020 США St. Louis Orlando + 1 більше

Настав час прискорити кар’єру в галузі охорони здоров'я за допомогою магістра адміністрації охорони здоров’я (MHA) з Webster University . Індустрія охорони здоров'я є однією з найбільш швидко зростаючих областей сучасної економіки, що робить необхідність ще більш підготовлених медичних працівників ще більш критичною.

Магістр суспільної охорони здоров'я

The Milken Institute School of Public Health
Онлайн Денне навчання Вересень 2019 США Washington

MPH @ GW є онлайн-майстром громадського здоров'я (MPH) від The Milken Institute School of Public Health при Університеті Джорджа Вашингтона. З класами, розробленими та поставленими факультетом світового класу GW, MPH @ GW має такі ж строгі науковці та вибіркові критерії прийому, як і програма на кампусі.

Магістр суспільної охорони здоров'я

University of Louisville
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Louisville

Програма "Магістр громадського здоров'я" (MPH) - це професійна ступінь, що пропонується University of Louisville школи громадського здоров'я та інформаційних наук (SPHIS). SPHIS акредитована Радою з питань освіти з питань охорони здоров’я (CEPH).

Магістр суспільної охорони здоров'я

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 2 років інформація США San Francisco + 3 більше

Програма "Майстер охорони здоров'я" готує майбутніх лідерів громадського здоров'я до вирішення актуальних питань охорони здоров'я на місцевому, державному, національному та глобальному рівнях. MPH сприяє залученню громади, професійному співробітництву, практиці на основі доказів та пропаганди громадського здоров'я. Випускники отримують знання та навички для покращення здоров'я населення при визначенні та оцінці потреб в охороні здоров'я незабезпечених верств населення в їхніх громадах та у всьому світі, приділяючи особливу увагу профілактичним стратегіям та практиці.

Магістр охорони здоров'я (MPH)

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Кампус 2 - 6 пошук програми з юриспруденції інформація США Rootstown Township

Ця нетрадиційна програма орієнтована на професійного професіонала, який хотів би розширити свою роль у поліпшенні здоров'я громади, особливо в цій змінюється середовищі охорони здоров'я. Програма надає випускникам основи навичок та знань громадського здоров'я, включаючи аналітичні навички, стратегії досліджень, методи оцінки спільноти, впровадження програми, оцінку та розробку політики в рамках етичної та культурно-чутливої перспективи.

Майстер науки про здоров'я в дихальної терапії

Bellarmine University
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Louisville

Відділ респіраторної терапії пропонує дворічну аспірантуру для особи, яка має ступінь бакалавра в іншій галузі. Через два роки кваліфіковані фахівці можуть отримати ступінь магістра і почати захоплюючу кар'єру терапевта-респіратора.

майстер науки про здоров'я

Washburn University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 21 - 42 місяці інформація США Topeka + 1 більше

Майстер медичних наук (MHS) у сфері охорони здоров'я місії полягає в підготовці існуючих медичних працівників, щоб бути ефективними вчителями та лідерами, які здатні служити різноманітним учням в рамках організацій охорони здоров'я та суміжних програм охорони здоров'я.

Магістри в галузі громадського здоров'я

University of Illinois Springfield
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація США USA Online

Громадське здоров'я - це найважливіша функція сучасного суспільства. Це, на думку Інституту медицини, "що ми, як суспільство, колективно, щоб забезпечити умови, в яких люди можуть бути здоровими".

Магістр прикладної науки в програмах первинної медико-санітарної допомоги в громадах у сфері глобального здоров'я

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Онлайн Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США USA Online

Дворічна онлайн-програма магістра, яка надає студентам необхідні навички для розробки стабільних рішень для виходу за межі кордонів та сприяння ініціативам у галузі охорони здоров'я у всьому світі. Ця програма спрямована на професіоналів, які хочуть працювати безпосередньо в цій галузі.

Магістр інженерії в регуляторній біомедичній інженерії

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 3 років Вересень 2019 США Washington + 1 більше

Магістр інженерії в регуляторній біомедичній інженерії (rBME) є міждисциплінарною програмою, що пропонуються через кафедру біомедичної інженерії у партнерстві з GW School of Medicine та Health Sciences.

Майстер акупунктури

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 років інформація США Houston + 1 більше

Мета майстра голковколювання

Вища освітня програма з біомедичної інженерії

Rutgers School of Engineering
Кампус Денне навчання 2 - 3 років Вересень 2019 США Piscataway Township

Rutgers School of Engineering надає студентам сильну технічну освіту і готує їх до кар'єри лідерства в захоплюючих і складних професій. Як наше викладання, так і наукові дослідження міцно вкорінені в наукових принципах, а знання про виклики сьогодення.

Магістр суспільної охорони здоров'я

Wright State University
Кампус Денне навчання 2 років Відкритий конкурс США Dayton

Wright State University Школа медицини Бонсхофта з радістю пропонує ступінь магістра громадського здоров'я (MPH), програму випускників для лідерів в галузі охорони здоров'я. Доступні як загальний трек, так і концентрація на зміцненні здоров'я та освіти.

Магістр медичних гуманітарних наук

Drew University
Кампус Денне навчання Серпень 2019 США Madison

Гуманізація охорони здоров'я є місією програми медичних гуманітарних наук у Drew University . Навчальний план об'єднує академічний запит з реальним досвідом, щоб підготувати студентів до кар'єри в галузі охорони здоров'я. Студенти беруть участь у практикумах у лікарнях, неприбуткових організаціях та інших організаціях охорони здоров'я в регіоні Нью-Йорка.

Магістр суспільної охорони здоров'я

Georgia Southern University
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Statesboro Savannah + 1 більше

Магістр програми охорони здоров'я (MPH) на коледжі охорони здоров'я Jiann-Ping Hsu у Georgia Southern University готує фахівців, як ви, для широкої практики в галузі охорони здоров'я.