Магістерські програми з оптикометрії (клінічні)

Загальні відомості

Опис програми

Основні моменти

 • Місце навчання: Латвія, Рига
 • Тип: аспірантура, денна, заочна
 • Номінальна тривалість: 2 роки (120 ECTS), очна; 2,5 роки (120 ECTS), неповний робочий день
 • Мова навчання: англійська
 • Нагороди: Магістр (Професійний магістр клінічної оптикометрії, кваліфікація "Окуліст")
 • Акредитація: Навчальна програма акредитована

Огляд

Професійна магістерська програма Оптометрія (Клінічна) пропонує багатодисциплінарні дослідження, засновані на візуальній науці та сучасній первинній зоровій допомозі. Професійна кваліфікація випускників відповідає професійному стандарту Optometrist і еквівалентна отриманій у Великобританії, США та Норвегії.

Студенти програми набувають як професійних навичок первинної зорової допомоги (оптометрії), так і академічних знань з питань зору, що дозволяє їм записатись на докторську програму.

Навчальний план складається з професійних (клінічних) та наукових (експериментальних) предметів, пов'язаних з оцінкою, дослідженням та розумінням зорової системи людини. Програма включає: практичне навчання (33%), медицина та фізіологія зору (35%) та курси з природничих та психологічних наук.

Навчальна програма (80 кредитних балів) містить обов'язкові (частина А), факультативні (частина В) та практичні курси. Практичне навчання (стажування) складає 26 кредитних балів. Частина А (66 балів) включає спеціалізаційні курси: загальна медицина з оптометрії, очні захворювання та фармакотерапія, корекція контактів, моделі зорового сприйняття, а також державний іспит та магістерська робота. Частина B (14 кредитних балів) містить клінічні та експериментальні курси з оптометрії. Державний іспит складає два кредитні бали і складається з теоретичного тесту на знання з оптометрії та практичного іспиту з оцінки зорової функції пацієнта та корекції зору. Розробка та захист магістерської дисертації коштує 20 кредитних балів.

Застосування

Вступна кваліфікація

Диплом бакалавра (або вище)

Кандидати на ступінь магістра повинні закінчити ступінь бакалавра або вищу професійну освіту, що включає щонайменше 3 роки денної форми навчання в галузі економіки, ділового адміністрування, математики, комп’ютерних наук, фізики, інженерії або інших суміжних галузях соціальних наук.

Документи про вступну кваліфікацію приймаються такими мовами: англійська / латвійська.

Часто ви можете отримати відповідну транскрипту зі своєї школи. Якщо це не так, вам знадобляться офіційні переклади, а також перевірені копії оригіналу.

Кандидати повинні завантажити документи про освіту оригінальною мовою, а також переклади англійською мовою. Дипломи та стенограми, видані за межами ЄС, повинні бути легалізовані печаткою або апостилем.

Ви повинні взяти з собою оригінали документів про вступну кваліфікацію, коли нарешті вступаєте до університету.

Мовні вимоги

Англійська

Кандидати повинні довести свої знання англійської мови. Університет приймає такі міжнародні мовні тести:

 • TOEFL IBT - принаймні оцінка 72;
 • IELTS - принаймні оцінка 5,5;
 • PTE General - принаймні рівень B2;
 • FCE - принаймні рівень B;
 • CPE - задовільний прохід;
 • CAE - задовільний прохід.

Університет може надати тест з англійської мови за додаткову оплату (97,50 EUR )

Кандидати, рідною мовою яких є англійська або попередня освіта отримана англійською мовою, звільняються від цієї вимоги (крім громадян Індії, Шрі-Ланки, Непалу).

Інші вимоги

Для громадян Індії, Шрі-Ланки та Непалу - інтерв'ю Skype, яке включає питання про мотивацію.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest c ... Детальніше

The University of Latvia has been founded in 1919 and currently, with its more than 14 000 students, 13 faculties and over 20 research institutes and independent study centers, is one of the largest comprehensive and leading research universities in the Baltics. The University offers more than 130 state-accredited academic and professional study programs. Згорнути