MedTec School

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

6-річну програму з медицини та хірургії, що проводиться англійською мовою, здійснює Humanitas University у партнерстві з Politecnico di Milano.

Точна медицина, великі дані, ШІ, нанотехнології, хірургічні роботи, 3D-друк та біопротез: ця програма ступеня дозволить лікарю лікувати пацієнтів за допомогою управління технологічними розробками в медицині та суміжних секторах, включаючи профілактику та лікування захворювань, пацієнта реабілітація та розробка інноваційних діагностичних та лікувальних рішень.

Програма ступеня спрямована на підготовку фахівців, які зможуть застосувати медичні та технологічні ноу-хау як засіб забезпечення інноваційної та якісної медицини. У глобальному контексті зростаючої складності технологічні інновації дозволяють покращити якість життя сталим способом, впроваджуючи інноваційну допомогу та олюднюючи стосунки лікар-пацієнт.

Програма шестирічної ступеня з медицини та хірургії, що викладається англійською мовою, організовується Humanitas University у партнерстві з Politecnico di Milano. Програма сильно зосереджена на вдосконаленні медичних навичок лікаря шляхом інтеграції та придбання основних компетенцій та підходів, що стосуються біомедичної інженерії.

Інтегрована шестирічна програма навчання дозволить отримати додаткові ECTS та отримати ступінь бакалавра з біомедичної інженерії від Politecnico di Milano, на додаток до доктора медицини.

Програма ступеня передбачає:

 1. біомедичний інженерний підхід до основних наукових дисциплін (наприклад, хімії, фізики, статистики, інформатики).
 2. набуття компетенцій з питань точної медицини та регенеративної медицини .
 3. компетенції для вирішення складних питань, що стосуються застосування технологій та інформаційної аналітики в медицині шляхом інтеграції доклінічної та клінічної освіти з базовими інженерними предметами (такими, як математичний аналіз, інформатика, електротехніка, механіка тощо).
 4. мультидисциплінарний підхід шляхом впровадження в медичну підготовку основних методів та технологій біомедичної інженерії для сприяння інтеграції між цими двома дисциплінами.
 5. інноваційний підхід до взаємодії лікар-пацієнт, який максимізує потенціал технологій та інтелектуальних систем для оптимізації взаємодії машина-пацієнт та для налаштування терапії та безперервності догляду.

Після успішного завершення програми ви отримаєте :

 • здобули поглиблені знання про передові медичні технології та змогли розробити персоналізовану терапію за допомогою використання складних технологічних систем для клінічної оцінки, діагностики та лікування.
 • бути в змозі оптимізувати терапевтичні результати, спираючись на потенціал аналізу даних та технік машинного навчання , використання нових матеріалів та сучасних терапевтичних пристроїв, таких як хірургічні роботи, ендопротези, біопринтери та 3D-друк.
 • мати можливості працювати в багатьох галузях медицини, наприклад, проектування біомедичних пристроїв, біомедичних технологій або фармацевтичної промисловості.

128325_NEW.jpg

Курс заснований на дидактичному підході Humanitas University Гунітас та Politecnico di Milano, який застосовує освітній підхід, що пропагує інтерактивні методики.

Заняття мають на меті заохотити залучення та взаємодію учнів із сильним акцентом на групову роботу шляхом збору даних, управління даними та подальшої дискусії з викладацьким колективом, як у випадку з переліченим підходом до аудиторії.

Курс

Humanitas University та Politecnico di Milano застосовують освітній підхід, який пропагує інтерактивні методики; До них відносяться навчання на основі досліджень, навчання на основі проблем, розв'язання проблем, методи справи та портфелі на основі навичок, які гарантують міцну інтеграцію між теоретичними концепціями, набутими під час навчальної діяльності та практичними навчальними заняттями, а також сприяння критичному мисленню.

Організація та оцінка

Роки 1-3 Включайте можливості для практичного досвіду, стажування, спеціалізовані лабораторії та набуття м'яких навичок, що є ключем до розвитку взаємовідносин лікар-пацієнт.
І семестр Курс відбудеться в Politecnico di Milano.
II семестр Курс відбудеться в Humanitas University для сприяння інтеграції студентів між галузями медицини та техніки.
Роки 4-6 Програма ступеня включатиме однопредметні та інтегровані курсові модулі, де викладацький склад Humanitas University та Politecnico di Milano буде спільно представлений у класі, щоб забезпечити повну інтеграцію інженерних навичок у клінічну підготовку. Такий самий підхід спільного навчання буде впроваджено в ході ряду заходів, що займаються професіоналізацією. Клінічний компонент завжди буде відігравати центральну роль завдяки тісному зв’язку з лікарнею Humanitas.
Семестри I

ECTS

Закінчивши навчання в медицині в загальній складності 360 ECTS, якщо ви також придбали 30 додаткових ECTS під час шестирічної програми, ви зможете подати заявку в Politecnico di Milano для отримання трирічної нагороди в галузі біомедичної інженерії.

Дисертація

Для того, щоб закінчити ступінь, вам потрібно буде написати дипломну роботу під наглядом професорів двох університетів. Дисертація передбачає розробку проекту, заснованого на застосуванні набутих мультидисциплінарних навичок.

Методи навчання та навчання

Humanitas University та Politecnico di Milano застосовують освітній підхід, який пропагує інтерактивні методики; До них відносяться навчання на основі досліджень, навчання на основі проблем, розв'язання проблем, методи справи та портфелі на основі навичок, які гарантують міцну інтеграцію між теоретичними концепціями, набутими під час навчальної діяльності та практичними навчальними заняттями, а також сприяння критичному мисленню. Заняття мають на меті заохотити залучення та взаємодію учнів із сильним акцентом на групову роботу шляхом збору даних, управління даними та подальшої дискусії з викладацьким колективом, як у випадку з переліченим підходом до аудиторії.

Прийом

6-річну програму з медицини та хірургії, що проводиться англійською мовою, здійснює Humanitas University у партнерстві з Politecnico di Milano. Тест на 2020 рік відбудеться 20 березня для європейських та неєвропейських студентів.

60 місць щорічно доступні *: 50 місць для студентів ЄС та 10 для студентів, які не є членами ЄУ.

* Кількість доступних місць може змінюватися відповідно до пізнішої постанови Міністерства освіти, університету та досліджень (МІУР) відповідно до положень Закону N. 264, 2 серпня 1999 року. Указ МІУР міг підтвердити, збільшити чи зменшити кількість наявних місць.

Вступний іспит

Вступний тест відбудеться 20 березня 2020 року і триватиме 100 хвилин. Він складається з тесту з множинним вибором, повністю англійською мовою.

Тест включатиме питання з математики, словесної логіки, фізики, хімії, біології, техніко-наукової культури. Тест призначений для врахування схильності та схильності кандидатів до вивчення як важких наук для інженерії, так і наук про життя для медицини.

128339_NEWtabellaeng.png

Вимоги до прийому

 • Диплом про середню школу чи іншу визнану кваліфікацію, здобуту за кордоном
 • Проходження вступного тесту

Конкретні вимоги стосуються Великобританії, США, ІБ та інших дипломів.

Рекомендації з англійської мови

Усі заняття в медичній школі гуманітасу проводяться англійською мовою. Для повного розуміння та отримання вищої кваліфікації потрібен хороший рівень англійської мови у всіх навичках. Тому настійно рекомендується, щоб абітурієнти в Медичну школу Гунітас досягли належного рівня компетентності з англійської мови: Спільна європейська система відліку (CEFR) B2.

Рекомендації з італійської мови

Університет пропонує безкоштовні курси італійської мови протягом навчального року для підтримки іноземних студентів.

До початку третього курсу, коли розпочинаються клінічні заходи, очікується, що студенти досягли хорошого рівня італійської мови, щоб мати можливість взаємодіяти з пацієнтами.

Вартість навчання

Плата за школу MEDTEC може змінюватись в залежності від доходу вашої родини. Стипендії на основі заслуг щорічно доступні для європейських та неєвропейських студентів.

Для європейських студентів вартість навчання в Humanitas University розраховується відповідно до економічного становища родини студента. Існує чотири різні категорії доходу, обчислені відповідно до економічного становища сім'ї студента на основі індексу ISEP.

Розмір плати за навчання визначається університетом щорічно.

Категорія Індекс ISEP (у тисячах євро) Комісії (в євро)
1-а категорія Менше 30 10.156
2-а категорія Від 30 до 55 13.156
3 категорія Від 55 до 80 17.156
4 категорія Більше 80 20.156

Зазначені гонорари щорічно і покривають вартість курсу. Вони не включають проживання, харчування, книги та інші послуги.

Протягом різних років, звичайно, плата в межах однієї категорії доходів не змінюватиметься до такої міри, що суттєво вплине на економічне становище студента.

Стипендії

 • Положення про стипендії Humanitas University Гунітас
 • Положення про стипендію Паола Ейнауді
 • Положення про стипендію Rotomail

Студенти, які не входять до ЄС

Зазначені гонорари щорічно і покривають вартість курсу. Вони не включають проживання, харчування, книги та інші послуги.

2020-21 навчальний рік Студенти, які не входять до ЄС (у євро)
Плата за навчання 20 000

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Humanitas University is an international University dedicated to the Life Sciences in Milan. Education and training fully integrated with Humanitas Hospital and Scientific Research.

Humanitas University is an international University dedicated to the Life Sciences in Milan. Education and training fully integrated with Humanitas Hospital and Scientific Research. Згорнути