Наш аспірантський диплом з контролю за інфекцією - це сучасна кваліфікація, призначена для оснащення медсестер та інших спеціалістів у галузі охорони здоров'я з всебічним розумінням контролю та профілактики інфекційних захворювань у лікарнях, соціальній допомозі та місцевому середовищі. Курс вивчає ключові сфери, включаючи мікробіологію, імунологію, громадське здоров'я та контроль за інфекційними захворюваннями. Окрім вивчення природи інфекційного захворювання та способів розробки стратегій спостереження, контролю та профілактики, ви зможете зрозуміти основні принципи розробки досліджень.

Чому вивчати цю тему?

Попит на курси з контролю за інфекціями збільшився в останні роки через спалахи заразних хвороб та надзвичайних помилок, таких як свинячий грип, SMRA та Ebola, що підкреслює необхідність більш ефективного контролю за інфекціями. Фундаментальне підтвердження цієї програми полягає в тому, що запобігання краще, ніж ліки, і саме цей менталітет, як ми сподіваємося, зробить спалахи минулим.

Із інфекційними захворюваннями, які часто переважають заголовки новин, розуміння того, як відбуваються інфекції та як діють та розповсюджуються різні мікроорганізми, стало ключовим питанням для багатьох фахівців, які працюють у сфері охорони здоров'я та соціальної допомоги. Незважаючи на те, що цей курс ідеально підходить для спеціалістів клінічної медсестри з контролю за інфекцією, він також має користь іншим медичним працівникам, включаючи працівників міністерств охорони здоров'я, відділів охорони здоров'я, організацій допомоги та агентств з контролю захворювань.

Кар'єрні напрямки

В якості студента з онлайн-контролю за інфікуванням PG Dip, ви, як правило, працюватимете як спеціаліст-медсестра з питань інфікування, працівник охорони навколишнього середовища або інший медичний працівник, відповідальний за контроль над інфекціями у вашій ролі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 10 інших курсів в University of Essex Online »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
16 Місяця
Заочне навчання
Price
7,271 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date