Premed + md курс на 6 років

Загальні відомості

Опис програми

AICASA

Американський міжнародний коледж мистецтв та наук - Антигуа (AICASA) надає медичну наукову підготовку та курси для студентів, щоб встановити або посилити основи наукових ступенів у галузі медицини та інших суміжних медичних спеціальностей. Студенти, які приїжджають безпосередньо з вищої школи, які знають шлях до ступеня доктора медицини, - це той, який вони хочуть продовжити, можуть звернутися до AICASA, щоб отримати AS в галузі медичних наук.

AICASA вважає, що будь-кому, який має талант, водіння та пристрасть бути кваліфікованим лікарем, не слід позбавити можливості реалізувати цю мрію. Коледж забезпечує різноманітні курси для студентів з акцентом на до медичних і медичних науках та пропонує безліч варіантів, що може призвести до отримання ступеня доктора медичних наук * або ступеня асоціації з науки (ОС) в галузі охорони здоров'я .

Магістральна медицина

Завдяки своїй навчальній програмі AICASA надає всі необхідні ресурси потенційним медичним працівникам та іншим фахівцям у галузі охорони здоров'я, щоб отримати свою освіту на своєму шляху.

Кваліфіковані заявники отримають диплом про середню освіту з мінімальним ГПД 2,8 на основі системи 4.0 та принаймні 1000 або 24 на перших двох розділах SAT або відповідно для ACT.

Кваліфіковані кандидати із країн Карибського співтовариства (КАРИКОМ) отримають диплом про середню освіту, диплом 5 класу або його еквівалент, а ГПД не менше 2,8. Вони також будуть приймати іспити з CXC англійською мовою, математики, біології, хімії та фізики з балами від 1 або 2 (одна оцінка 3 дозволено).

Неосвічені курси можуть бути прийняті, щоб заповнити відсутні передумови та / або посилити академічні навички.

Сейф і спокійний острів забезпечує унікальне середовище, в якому можна заснувати фундамент у галузі наук про здоров'я.

* Ступінь, надана медичним коледжем AUA.

Останнє оновлення Гру 2017

Про навчальний заклад

American University of Antigua (AUA) College of Medicine is an institution dedicated to creating future generations of physicians that serve the communities they represent. Those communities are often ... Детальніше

American University of Antigua (AUA) College of Medicine is an institution dedicated to creating future generations of physicians that serve the communities they represent. Those communities are often underrepresented in the medical field and are reflected in the diversity of our student body. Founded in 2004, AUA has accomplished more than some schools have in decades. AUA leads the way in addressing the projected physician shortage, especially in the areas of primary care, family medicine, and internal medicine. Згорнути