Бакалаврська програма: спеціальність «Сестринська справа»

Загальні відомості

Опис програми

Майор сестринської справи

Техаський А

124449_doctors-2607295_960_720.jpg

StockSnap / Pixabay

Коледж медсестер пропонує три треки бакалавра та три магістерські програми.

Традиційний трек BSN призначений для студентів, які закінчили два роки необхідної курсової роботи, з Техасу А

Дослідження другого ступеня BSN - це 15-місячна прискорена програма для тих, хто вже здобув ступінь бакалавра в галузі, що не займається медичною освітою. Трек використовує традиційні, віч-на-віч навчання, а також імітаційні заходи, клінічний досвід, командне викладання та відеоконференції з лекцій. Цей варіант пропонується як на станції Брайан / Коледж, так і на кампусах Круглого року.

Доріжка від RN до BSN призначена для тих, хто вже є зареєстрованими медсестрами зі ступенем юриста, які хочуть отримати ступінь бакалавра. Абітурієнти на RN-BSN, які закінчили ступінь за допомогою програми LVN-RN або фельдшерського мосту або дипломної програми, повинні заробити як мінімум 35 переданих кредитів у своїй програмі, щоб подати заявку. Ця опція доступна при навантаженні курсу денної та заочної форми навчання та пропонується повністю в Інтернеті.

Програма MSN-Nursing Education навчає випускників застосовувати принципи виховання в ролі вихователя в різних установах догляду за пацієнтами та у вищих навчальних закладах через завершення 36-годинної навчальної програми. Приймаючи розширену оцінку здоров'я NURS 653, від студентів, як очікується, будуть відвідувати два окремих клінічних досвіду на території кампусу протягом загальної 45 годин для досягнення клінічних цілей цього курсу, встановлених Американською асоціацією коледжів медсестер для будь-якого ступеня MSN . Цей варіант пропонується, перш за все, в Інтернеті, що дозволяє студентам збалансувати кар’єрні, сімейні та інші обов'язки, покращуючи свою освіту.

Програма MSN Family Family медсестер навчає випускників практикувати як первинну медичну допомогу широкому колу клієнтів, роблячи акцент на зміцненні здоров’я, зменшенні ризику, профілактиці захворювань та управлінні хворобами через завершення 36-годинної навчальної програми. Приймаючи розширену оцінку здоров'я NURS 653, від студентів, як очікується, будуть відвідувати два окремих клінічних досвіду на території кампусу протягом загальної 45 годин для досягнення клінічних цілей цього курсу, встановлених Американською асоціацією коледжів медсестер для будь-якого ступеня MSN . Це гібридна програма, більшість курсових робіт подається в Інтернеті.

Програма MSN-криміналістичної сестринської справи навчає випускників піклуватися про жертв та винуватців травматичних подій чи злочинних діянь, які призводять до травми чи смерті. Доглядаючи за своїми пацієнтами, вони також будуть відповідати за спостереження, визнання, збирання та документування криміналістичних доказів, пов’язаних з травматичною подією чи злочинним діянням для подальшого використання у цивільному чи кримінальному судочинстві через 36-годинну навчальну програму. Студентів просять приїхати в кампус станції Брайан-Коледж для орієнтації та обмеженої кількості занять у класі. Приймаючи розширену оцінку здоров'я NURS 653, від студентів, як очікується, будуть відвідувати два окремих клінічних досвіду на території кампусу протягом загальної 45 годин для досягнення клінічних цілей цього курсу, встановлених Американською асоціацією коледжів медсестер для будь-якого ступеня MSN .

Що ви хочете робити з медичною сестрою?

Зареєстрована медсестра, медсестра, медична сестра, судова медична сестра та інше.

Пам’ятайте: ваш головний не дорівнює вашій кар’єрі! Для отримання додаткових ідей про те, як надати освіту роботі, поговоріть зі своїм конкретним консультантом з питань кар’єри.

Стипендіальні можливості

  • Президентська стипендія: вперше сплачує навчання за навчання та оплачує навчання до 4 років
  • Стипендія Eagle Elite: платить 3000 доларів на рік до 4 років
  • Стипендія трансферу: виплачує 2000 доларів на рік до 2 років
  • Стипендії донорів: TAMUT присуджує різні стипендії донорам студентам, що продовжуються, на основі заслуг. Ці стипендії коливаються від 250 до 2000 доларів на рік.
  • Повністю признані нові міжнародні студенти, які здобувають ступінь середньої кваліфікації як мінімум 2,5 або 980 SAT, мають право подати заявку на стипендію глобальної спадщини. Стипендія глобальної спадщини в Техасі
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and reward ... Детальніше

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and rewarding educational experiences through quality teaching, scholarship, student support services, co-curricular programming, research, and service. Згорнути