2 Асоційований ступінь Програми в Альтернативна медицина 2024

Фільтри

Фільтри

 • Асоційований ступінь
 • Охорона здоров'я
 • Альтернативна медицина
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (2)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Асоційований ступінь Програми в Альтернативна медицина

  Associate Degree може подолати розрив між двома різними науковими фаз, і це також спосіб для професіоналів, щоб отримати додаткову підготовку і кваліфікацію. Ступінь займає близько двох років, щоб завершити і можуть бути прийняті в ряді технічних школах і місцевих коледжів.

  Що таке Associate Degree в альтернативної медицини? Ця програма призначена для студентів, які хочуть дізнатися про різні аспекти традиційній медицині. Деякі програми будуть охоплювати предмет в цілому, в той час як інші будуть пропонувати курси спеціалізації в різних терапій. Вони включають натуропатії, масаж, йога, гіпноз, Рейки терапія, точковий масаж, лікувальний траволікування, традиційної китайської медицини, ароматерапія, рефлексотерапія, і гомеопатію. Навіть якщо студенти спеціалізуються, більшість програм вимагають, щоб класи бути прийняті в анатомії, фізіології і патології.

  Площа альтернативної медицини стає все більш звичним явищем, так випускники мають дуже хороші шанси знайти роботу робити те, що вони люблять.Студенти також дізнаєтеся, досить про альтернативних методів лікування, що вони, як правило, щоб бути здоровим самі.

  Вартість навчання і зборів буде змінюватись в залежності від конкретної програми. Розташування школи і конкретного навчального плану будуть великі детермінанти, тому студенти повинні отримати інформацію про вартість безпосередньо зі шкіл.

  Особи з відповідної підготовки та освіти мають ряд кар'єри, які вони можуть вибрати з, таких як масаж, натуральної медицини, гомеопатія, йога, або трав, і цей вибір залежить від їх спеціалізації. Вони можуть вибрати, щоб відкрити приватну практику, працювати в поєднанні з іншим медичним працівником, або роботи в спа або курорт обстановці. Ті, хто не хочуть працювати безпосередньо з клієнтами може вибрати, щоб відкрити і запустити оздоровчий центр для різних методів лікування.

  Використовуйте нашу велику базу даних в Інтернеті, щоб почати досліджувати і порівняти школи прямо зараз.Пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.