Keystone logo

3 Асоційований ступінь Програми в Охорона здоров'я Спеціалісти-медики суміжних професій Лабораторна наука 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь
  • Охорона здоров'я
  • Спеціалісти-медики суміжних професій
  • Лабораторна наука
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь Програми в Охорона здоров'я Спеціалісти-медики суміжних професій Лабораторна наука

Диплом про закінчення коледжу є ступінь бакалавра, яка переслідували диплом середньої школи. Це освітня програма вважається більш низький рівень освіти, ніж ступінь бакалавра. Диплом про закінчення коледжу, як правило, займає від 16 до 24 місяців, щоб закінчити.

Що є асоційованим ступінь у медичній лабораторії? Associates у медичній лабораторії це програма, яка вчить студентів, як використовувати різні лабораторного обладнання та тести на кров, рідини організму, клітини, тканини людського тіла і сечі. До кінця курсових, студенти, як правило, мають технічні знання про те, як збирати, вивчати і аналізувати ці різні тілесні рідини, щоб допомогти лікарям діагностувати і лікувати різні пацієнтів.

Займаючись цією асоційованого ступінь вигідно, бо вона вчить студентів, як використовувати новітні медичні технології. Цей курс готує студентів до здачі сертифікаційних іспитів різних, необхідних для входу в цей медичну професію.

Вартість юрист медичної лабораторії можуть значно відрізнятися. Це все залежить від розташування школи, конкретного установи який ви хочете відвідати, і ви хочете, щоб скористатися онлайн або в обличчя класи чи. Переконайтеся, щоб знайти школу, яка пропонує програму, яка відповідає вашим потребам.

Якщо у вас є диплом про закінчення коледжу в медичній лабораторії, ви будете мати кілька різних варіантів кар'єри. Всі кар'єри, як правило, в області охорони здоров'я. Можна стати медичним лаборант, histotechnologist, діагностичний медичний УЗД, клінічна лабораторія технолог, серцево-судинні технолог, медицина технолог ядерна, Phlebotomist, радіології технік або МРТ технолог. Незалежно від того, які конкретні інтереси у вас є в медичній галузі, асоційованим ступінь в медичній лабораторії не може допомогти вам у досягненні вашої мрії.

Застосовуючи до однієї з цих програм дуже проста.Спочатку ви повинні зробити деякі дослідження, щоб з'ясувати, який тип програми ви шукаєте, а потім шукати для вашої програми нижче, і безпосередньо зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.