Keystone logo

1 Асоційований ступінь Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження з охорони здоров'я
  • Управління охороною здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я

Після того, як диплом середньої школи або GED було отримано, ад'юнкт мірою може бути завершена в ході дослідження, пропонованих в університеті або коледжі. Це бакалаврату вчений ступінь включає в себе близько двох років до завершення курсової.

Саме те, що є асоційованим ступінь в управлінні охорони здоров'я? Вона включає в себе навчання плюсами і мінусами галузі, розуміючи глибини, як сторона управління працює. Курси включають в себе отримання тверде розуміння про медичній термінології, а також розуміння світу електронних медичних записів та конфіденційності та недоторканності приватного життя закони, які їх супроводжують. Студенти дізнаються про статистику та охорону здоров'я, одночасно вчиться, як забезпечити першокласний нагляд і вжити керівної ролі в галузі охорони здоров'я.

Переваги такої програми включають в себе готує студентів до зайнятості, допомагаючи йому або їй стати організованою і детально орієнтованим, а також застосовуючи свої знання до реальних ситуаціях.Студенти часто відчувають руки за освітою, отримавши в офісі можливості на місцевих медичних установ на додаток до курсових.

Дон 'т нехай жорсткий бюджет похитнути вас від ступеня ви заслуговуєте. Збори та витрати можуть значно відрізнятися від школи до школи. Найкраще досліджувати різні програми, щоб знайти той, який добре підходить для вас.

З вашої знайомство передові технології, ви будете готові, щоб отримати роботу в офісному оточенні наданні адміністративних послуг, таких як кодування, біллінг, і працює з медичними записами пацієнтів. Адміністративні посади в управлінні охорони здоров'я можуть бути знайдені в лікарнях, юридичних фірм, офісів лікарів та інших областях по всьому галузі охорони здоров'я.

Багато університетів і коледжі пропонують безліч програм, які будуть працювати з вашої особистої розкладом. Часткові і повні онлайн програми доступні і можуть бути прийняті, не виходячи з вашого будинку або офісу.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.