Keystone logo

17 Асоційований ступінь Програми в Охорона здоров'я Спеціалісти-медики суміжних професій Помічник лікаря 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь
  • Охорона здоров'я
  • Спеціалісти-медики суміжних професій
  • Помічник лікаря
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь Програми в Охорона здоров'я Спеціалісти-медики суміжних професій Помічник лікаря

Диплом про закінчення коледжу є ступінь бакалавра, що, як правило, займає два роки, щоб закінчити. Цей ступінь пропонує більше, ніж освіта диплом середньої школи, але менше, ніж ступінь бакалавра. Диплом про закінчення коледжу називають різними іменами в різних країнах світу.

Що є асоційованим ступінь в медичній допомога? Associates Медичний Сприяння є курс навчання, яка готує студентів до сертифікаційного іспиту для фельдшерів. Студенти отримують знання про технічну гематології, вени, аналіз сечі та мікробіології. Ці курси допоможуть студентам отримати знання в догляді за хворим, допомагаючи з медичними процедурами і графіків. Студенти, як правило, в змозі зосередитися на медичній області, яка цікавить їх, наприклад, кровопускання, медичне страхування, кодування, ЕКГ і догляду за пацієнтами.

Багато студентів вибирають проводити цей тип мірою через підготовки вона пропонує.Після цього 16 місяці до двох років, звичайно, студенти будуть готові сісти за незліченної кількості іспитів і вступити до медичного допомагає поле.

Вартість підібгавши Associates Медичний Сприяння буде сильно відрізнятися в залежності від школи ви хочете взяти участь, розташування школи і чи дійсно ви хочете, щоб скористатися онлайн або в обличчя класи. Важливо, що ви знайшли програму, яка відповідає вашим цілям.

Після завершення цього ступеня, ви, як правило є багато екстреної медичної допомоги, які допомагають можливості відкриті для вас. Ви можете бути в змозі стати клінічний фельдшер техніком ЕКГ, передню офіс-менеджера, медичний офіс-менеджера або кровопускання технік. Ви будете готові дати відмінну турботу про клієнтів та надавати допомогу іншим медичним працівникам в різних процедур.

Є багато шкіл, які пропонують диплом про закінчення коледжу в медичній надання допомоги. Застосовуючи для одного з цих курсів легко.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.