2 Асоційований ступінь Програми в Фізична терапія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь
  • Охорона здоров'я
  • Фізіотерапія
  • Фізична терапія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь Програми в Фізична терапія

Коли студент вирішує продовжити на навчанні в інституті вищої освіти, він або вона вибирає предмет, в якому до загального і присвоюється відповідні курсових робіт. Після двох років це, студент має право на отримання з Associate Degree.

Що таке Associate Degree в фізичної активності? Поле фізичної активності передбачає вивчення методів, за допомогою яких люди можуть найбільш ефективно досягти оптимального здоров'я, а потім вироблення способу життя з метою збереження його. Це поле, яке, в той час як, звичайно, практичні в застосуванні, проте, вимагає чимало курсових рівня коледжу в біології, біохімії, харчування та анатомії, щоб зрозуміти фізичну ситуацію кожної людини. Проте, здебільшого, навчальний план дійсно складається з практичних занять, так як майже всі робочі місця, які є наслідком цього ступеня вимагають здатності продемонструвати належні фізичні практики.

На додаток до заробляючи солідні річні оклади в діапазоні $ 50000 до $ 80000, ті, з утворенням у фізичній активності мають особисту вигоду пошиття власну здорового способу життя, а також допомагати іншим робити це.

Тому що це є областю дослідження, що вимагає великого технічного і наукового розуміння, освіта може стати дорогим. Перегляд шкільні сайти і шукати оцінок від нинішніх студентів і представників приймальних з метою складання списку кращих програм для ваших грошей.

Associate Degree в фізичної активності може призвести до численних один шляхів розвитку кар'єри. Якщо ви хочете працювати в приватному секторі, можна розглянути питання про відкриття свій власний клініку фізіотерапію, щоб задовольнити місцевих спортсменів, дітей, людей похилого віку або широкого загалу. Крім того, можна працювати з травмами в лікарні або встановити молодих людей на успіх в якості навчального інструктора.

Фізичні навантаження доступні в кампусах на міжнародному рівні і в Інтернеті. Пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.