Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Спеціалісти-медики суміжних професій 2023

3 Асоційований ступінь з прикладних наук Програми в Спеціалісти-медики суміжних професій 2023

overview

Що таке ступінь Allied Health?
Ступінь Allied Health – це тип ступеня, який зосереджується на вивченні здоров’я та охорони здоров’я. Цей тип ступеня може підготувати студентів до різноманітних професій у сфері охорони здоров’я, таких як робота зареєстрованою медсестрою, фізіотерапевтом або ерготерапевтом.

Яку роботу я можу отримати зі ступенем Allied Health?
Професіонали Allied Health залучені до діагностики та лікування пацієнтів. Вони працюють у різних закладах, включаючи лікарні, клініки та громадські медичні центри. Деякі поширені суміжні професії в галузі охорони здоров’я включають фізіотерапевтів, ерготерапевтів і логопедів.

Чому вивчення Allied Health є важливим?
Медичні працівники суміжних країн відіграють важливу роль у системі охорони здоров’я. Вони надають життєво важливі послуги пацієнтам і родинам. Вивчаючи суміжне здоров'я, студенти можуть навчитися безпечно та ефективно надавати ці послуги.

Що я вивчатиму під час отримання диплому Allied Health?
Ступінь Allied Health надає студентам знання та навички, необхідні для вступу в галузь суміжної охорони здоров'я. Ступінь включає курсову роботу з анатомії, фізіології, медичної термінології та інших предметів, пов'язаних зі здоров'ям. Ця курсова робота дозволяє студентам зрозуміти людський організм і його роботу. Крім того, студенти вчаться спілкуватися з пацієнтами та родинами. Таке спілкування має важливе значення для надання якісної допомоги.

Суб'єкт програми прикладної науки дозволяє студентам сконцентруватися на конкретних сферах навчання. Після закінчення навчання вони часто унікально підходять для початкової роботи на посадах початкового рівня у вибраних областях.

read_more

filters

  • Асоційований ступінь з прикладних наук
  • Охорона здоров'я
  • Спеціалісти-медики суміжних професій
  • Спеціалісти-медики суміжних професій
fields_of_study
  • Охорона здоров'я (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format