Keystone logo

1 Асоційований ступінь з мистецтв Програми в Охорона здоров'я Спеціалісти-медики суміжних професій Помічник лікаря Фельдшерські курси в США для 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь з мистецтв
  • США
  • Охорона здоров'я
  • Спеціалісти-медики суміжних професій
  • Помічник лікаря
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь з мистецтв Програми в Охорона здоров'я Спеціалісти-медики суміжних професій Помічник лікаря Фельдшерські курси

Що таке допомога лікаря?
Асистування лікаря – це галузь медицини, яка займається наданням допомоги пацієнтам. Помічники лікаря працюють під наглядом ліцензованих лікарів і виконують багато тих самих завдань, що й вони, наприклад збір історії хвороби, проведення медичних оглядів, замовлення та інтерпретація діагностичних тестів, а також навчання пацієнтів. Асистенти лікаря також часто служать точкою контакту між пацієнтами та їхніми лікарями, надаючи інформацію та координуючи допомогу.

Які переваги навчання за спеціальністю «Асистент лікаря»?
Деякі з переваг навчання допомоги лікарям включають отримання всебічного розуміння галузі медицини, розвиток сильних клінічних навичок і знайомство з новітніми медичними технологіями. Асистенти лікаря користуються великим попитом, і багато студентів обирають цю кар’єру, щоб допомогти іншим отримати якісну медичну допомогу. Крім того, помічники лікарів часто отримують конкурентоспроможні зарплати та задоволені роботою.

Які ступені доступні в допомозі лікаря?
Ступінь асистента лікаря можна отримати в багатьох різних типах закладів, включаючи коледжі, університети та медичні школи. Більшість програм PA вимагають, щоб студенти мали ступінь бакалавра, хоча деякі школи пропонують програми з допрофесійним етапом, який можна завершити без попереднього ступеня. Тривалість навчання за програмою допомоги лікарям залежить від типу установи та конкретних вимог програми, але більшість студентів завершують навчання протягом чотирьох років.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня асистента лікаря?
Навчальна програма для програми допомоги лікарям зазвичай включає курсову роботу з медичної термінології, анатомії та фізіології, фармакології, діагностичного тестування та догляду за пацієнтами. Студенти також часто беруть участь у клінічних ротаціях, які дають їм практичний досвід роботи з пацієнтами. Багато програм вимагають, щоб студенти мали або ступінь бакалавра в галузі охорони здоров’я, або відповіднийдосвід.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Програми на ступінь асоціанта мистецтв - курси вищої освіти, які можуть бути завершені приблизно за два роки. Багато студентів отримують цей ступінь, щоб підготуватися до отримання ступеня бакалавра або отримати кваліфікацію, необхідну для просування по службі.