Keystone logo

27 Асоційований ступінь з науки Програми в Охорона здоров'я Дослідження сестринської справи 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь з науки
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження сестринської справи
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь з науки Програми в Охорона здоров'я Дослідження сестринської справи

Асоційований ступінь науки заробляється студентами, які закінчили дворічну програму в галузі науки або техніки. Він призначений для підготовки студентів до досягнення ступеня бакалавра в майбутньому. Він може виконувати загальні вимоги до освіти, коли ви приймаєте рішення про певну кар'єру.

Що таке аспірантка в галузі медсестринства? Це ступінь, присвячена курсах медсестер, анатомії та фізіології разом з іншими класами соціальної та поведінкової науки. Більшість навчальних програм, необхідних для ступеня асоціації в області медсестер, також передбачають професійний клінічний досвід. Як правило, заробляють в коледжі чи медсестринській школі, студенти, які досягли цього ступеня, часто мають кваліфікацію для обстеження медсестер та можуть подати заявку на отримання статусу ліцензованої медичної сестри.

Асоційований ступінь в галузі медсестер може перетворитися в найближчі можливості для кар'єри. Це може збільшити вашу кар'єру, лише вимагаючи дворічного зобов'язання. Більшість програм також пропонують меншу ставку навчання, ніж чотирирічні програми, і дозволяють перевести кредити на ступінь бакалавра.

Діапазон навчання для асоційованого ступеня навчання в області медсестер є дуже широким. Основними змінами є тип школи та де пропонується програма. Заробіток ступеня в коледжі коштує набагато дешевше, ніж отримання від приватного університету. Це також може бути більш доступним, щоб взяти класи онлайн.

Існує велика кількість варіантів кар'єри для когось з асоційованим ступенем науки в області медсестер. Як правило, люди з таким ступенем отримують роботу в лікарнях, будинках інтернатних закладів та установах інтернатного типу або в лікарнях. Існують також варіанти роботи для тих, хто шукає менш вимогливу кар'єру. Ви можете працювати для страхових перевізників, соціальних служб або для різних державних установ. Громадські медичні центри та пункти швидкої медичної допомоги є іншими варіантами, які можуть забезпечити більш гнучкий графік.

Заробіток асоційованим ступенем науки в області медсестер може стати розумною кар'єрою. Завдяки різноманітним пропонованим програмам, заробіток ступеня може бути відносно простим. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.