Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Асоційований ступінь з науки Програми в Управління охороною здоров'я 2023

1 Асоційований ступінь з науки Програми в Управління охороною здоров'я 2023

overview

Як правило, завершено протягом двох років, ад'юнкт наук ступеня містить набагато більше, ніж основні класи. Ті, хто бажає отримати цю ступінь часто вивчають різні наукові напрямки, на основі більш глибокого, щоб довести, що вони мають ноу-хау, щоб добре працювати в певних галузях.

Що таке Асоційований наук в галузі управління охороною здоров'я? Це програма навчання, яка спрямована на навчання студентів в широкий спектр навичок, необхідних для виконання експертно при управлінні будь-який аспект галузі охорони здоров'я. Студенти беруть класи, які допомагають їм розвивати і вдосконалювати свої навички управління, вчить їх більше про медичних законів і етики на робочому місці, електронної обробки медичної документації, анатомії і фізіології, а також як поводитися з операціями медичного офісу. Всі ці ключові елементи роботи в цій кар'єрі, і студенти повинні освоїти їх до закінчення з таким ступенем в руці.

Хоча навички, отримані протягом цієї програми може здатися, що спеціалізуються на перших порах, насправді вони дуже корисні в особистому житті студентів, а також. Медичні знання завжди відмінно в разі надзвичайної ситуації, в той час як поліпшення навичок управління робить кожен кращим лідером і веде до поліпшення навичок спілкування, а також.

Коли мова заходить про ціну, це важко точно визначити загальну вартість, що студенти можуть засновувати свої очікування на. Витрати варіюються між установами та країнами, тому міжнародні і місцеві студенти повинні зробити багато досліджень, щоб знайти оптимальне значення.

Оскільки поле охорони здоров'я є постійно розширюється в багатьох частинах світу, ті, хто отримує їх Асоційований науки в цій галузі цілком може знайти безліч унікальних професій, доступних для них при вході в робочу силу.Учасники можуть вибрати з декількох позицій початкового рівня в клініках, лікарнях та інших відповідних місцях, робота зі створення інформаційних систем, розробки політики в галузі охорони здоров'я, а також мати справу з зберіганням, використання і передачі різної інформації, щоб допомогти пацієнтам.

Хоча в очних класи вже давно є нормою, багато університетів тепер пропонують онлайнові модулі для тих, хто хоче брати участь в галузі охорони здоров'я. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

read_more

filters

  • Асоційований ступінь з науки
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження з охорони здоров'я
  • Управління охороною здоров'я
fields_of_study
  • Охорона здоров'я (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format