Keystone logo

1 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Охорона здоров'я Охорона психічного здоров'я Психологія Клінічна психологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр мистецтв (BA)
  • Охорона здоров'я
  • Охорона психічного здоров'я
  • Психологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Охорона здоров'я Охорона психічного здоров'я Психологія Клінічна психологія

Отримання бакалавра мистецтв (БА) є метою багатьох студентів, які бажають отримати спеціалізовану базу навчання у галузі, що представляє інтерес. Курсова робота є енергійною і, залежно від конкретної програми, зазвичай триває близько трьох-чотирьох років, щоб завершити. Зарахування до програми бакалавра дає можливість занурення у вивчення вибраної області.

Вам може бути цікаво, що таке бакалавра з клінічної психології? Ця програма пропонує розуміння тих, хто може бути зацікавлений у кар'єрі як клінічного психолога. Це тягне за собою психологічну теорію, практику та компетентність у дослідженні. Буде наголос на спеціалізованих та доказових методах лікування, психопатології розвитку та психології громади. Студенти, які навчаються в цій програмі, отримають освіту та навички, необхідні для зниження рівня стресу особи.

Існує кілька причин для того, щоб людина отримала ступінь бакалавра з клінічної психології. Ця програма є відмінним свідченням того, чи повинен студент перейти до ступеня магістра в галузі. Студенти отримають енергійні курсові роботи, дослідження та навички, необхідні, зрештою, процвітати та допомагати іншим у професійному середовищі психічного здоров'я.

Тривалість та вартість програми БА в клінічній психології значною мірою залежить від установи, з якої вона була отримана. Зацікавлені особи повинні звернутися до відділення прийому, щоб дізнатися більше про фінансові специфікації.

Ті, хто отримав цей ступінь, знайдуть багато відкритих дверей для кар'єрних можливостей в дорозі. Більшість студентів продовжують отримувати додаткову освіту в психології, незалежно від того, чи це означає роботу над докторантом чи соціальною роботою. Інші особи, які закінчили цю програму, більше зацікавлені в психології сім'ї та підлітків, працюючи в шкільних закладах.

Бакалаврські програми з клінічної психології пропонуються в усьому світі. Для тих, кому потрібно працювати за фіксованим графіком, доступні онлайн-класи. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.