Keystone logo

0 Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Охорона здоров'я Патології мовлення Патології мовлення 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалавр мистецтв (BA)
 • Охорона здоров'я
 • Патології мовлення
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (0)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

  Clear filters

  Бакалавр мистецтв (BA) Програми в Охорона здоров'я Патології мовлення Патології мовлення

  Отримання ступеня бакалавра мистецтв (BA) може бути дуже цінним, а студенти отримують важливі знання в обраній ними галузі дослідження і багатьох академічних та кар'єрних можливостей були доступні, як для студентів, заробляючи їх ступінь, а також для випускників після завершення їх ступінь.

  Що таке бакалавр мови і мови терапії? Цей ступінь програма може зайняти від трьох до п'яти років, щоб заробити, а це важливий освітній крок для студентів, які хочуть, щоб заробити ступінь магістра в мові і мови патології. Ця програма бакалавра охоплює такі теми, як основного аудіології, фонетики, мови і звукових порушень, розвиток мови і мови, синтаксису і заїкання, і методів оцінки мови і діагностики.

  Є кілька причин, чому людина може хочуть вивчати мови і мови терапії.Можливість поліпшити існуючі навички, а також посилення нових і можливість заробити більше грошей і зробити це програма дуже привабливим для потенційних студентів.

  Вартість заробляти ступінь бакалавра в мови і мови терапії може відрізнятися в залежності від кожної школи і їх конкретної навчальній програмі. Для того, щоб бути повністю обізнані про фінансові витрати заробляти ступінь їх студенти повинні говорити безпосередньо з їх потенційними шкіл.

  Випускники, які заробили ступінь бакалавра в мови і мови терапії можуть знайти роботу в школах, як логопеда помічників, або вони можуть працювати з ініціативами в галузі охорони здоров'я та освітніх програм втручання. Багато людей, які заробляють цього ступеня використовувати його для продовження своє навчання і програми магістра в мові і мови патології.

  Багато навчальних варіанти для студентів, щоб переслідувати ступінь їх у зручному місці і часі.Якщо ви хотіли б дізнатися більше про отримання ступеня бакалавра в мові і мови терапії, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.