Знайдіть свій ступінь бакалавра охорони здоров’я

Що вивчати
Де вчитися

Популярні програми бакалаврату з медицини

Програми бакалаврату в області охорони здоров'я надають студентам академічну базу, яка необхідна для керівної, клінічної або науково-дослідницької кар'єри в державному, приватному або некомерційному секторах.

Студенти бакалавра в галузі охорони здоров'я зазвичай також отримують технічні та адміністративні навички, необхідні для роботи в галузі охорони здоров'я. Кафедра медичних наук часто пов’язана з лікарнею, клінікою чи медичним центром, надаючи студентам медичних закладів можливість пройти коротку практику та отримати деякі практичні навички в одному з закладів.

Студенти, які навчаються на програмах бакалаврату з медицини та охорони здоров'я, можуть вибирати з безлічі спеціалізацій. Деякі з найбільш популярних програм бакалаврату в галузі медицини та охорони здоров'я пов'язані з такими сферами охорони здоров'я, як сестринська справа, медицина, громадська охорона здоров'я, наука про харчування, фармацевтика, стоматологія та управління в області охорони здоров'я і медицини. Все більш популярнішими стають бакалаврські програми в галузі фізіотерапії, нетрадиційної медицини і ветеринарії.

Величезний вибір програм бакалаврату та освітніх можливостей в області медицини і охорони здоров'я не повинен вас бентежити! Для початку рекомендуємо переглянути список представлених нижче програм бакалаврату, порівняти їх за списком предметів, що вивчаються, вартістю, місцем розташування університету і зв'язатися з приймальною комісією навчального закладу безпосередньо, заповнивши онлайн-форму.

Найпопулярніші поля

Популярні програми бакалаврату

Бакалаврські програми у сфері охорони здоров'я мають велику кількість спеціалізацій. Найбільшою популярністю користуються такі програми, як бакалавр в галузі охорони здоров'я, бакалавр медицини, бакалавр з фармації, бакалавр з сестринської справи, бакалавр в області харчування, бакалавр з стоматології, бакалавр в галузі суспільної охорони здоров'я. Перегляньте опис різних спеціалізацій і знайдіть програму, яка найкраще вам підходить

Кращі країни для бакалаврату

Програми бакалаврату в області охорони здоров'я пропонуються практично у всіх куточках світу і в кращих університетах, коледжах та інших державних та приватних навчальних закладах. Перегляньте деякі найбільш популярні напрямки по всьому світу, куди студенти відправляються навчатися на програми бакалаврату з охорони здоров'я і зв'яжіться з приймальними комісіями безпосередньо, щоб отримати більш детальну інформацію!

Кращі міста для бакалаврату

По всьому світу можна знайти безліч місць, де можна отримати ступінь бакалавра в галузі охорони здоров'я, але це не повинно зупинити вас! Почніть з перегляду найбільш популярних програм бакалаврату в галузі охорони здоров'я та менеджменту в сфері охорони здоров'я, які доступні зараз в кращих університетах в містах, які перераховані нижче.