Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 4 Бакалаврат Програми в Біомедичні дослідження 2023

4 Бакалаврат Програми в Біомедичні дослідження 2023

Огляд

Програми бакалаврату забезпечують фундаментальну основу в для студентів, зацікавлених в конкретній галузі дослідження або галузі. Ступені можуть бути розділені на мистецтв і наук, і часто є різні вимоги для завершення кожного типу програми.

Що таке бакалавр в медико-біологічних наук? Оскільки біомедичних наук закласти основу для всіляких курсів, пов'язаних зі здоров'ям, охорона здоров'я і велнес, бакалавр в програмі біомедичної науки може привести до дуже багатьох різних шляхів. Випускники повинні вивчити незліченні курси, пов'язані з фізіології, патології, анатомії, епідеміології, хімії, продуктів харчування і дієти, і фізичні вправи або кінезіології. Біомедичних наук є найголовнішими парасольку, яка охопить всі ці дослідження і зв'язати їх разом в галузі охорони здоров'я.

Крім того, широке охоплення його спектра, поле біомедичної науки в дослідженні має багато більше переваг.Студенти можуть вчитися багато як теоретичних, так і концептуальної науки, а також гарної угоди прикладної науки в області, лікарні або лабораторії. Навички вони ростуть в програмі є практичним і високим попитом.

Не давайте що-небудь встати між вами і вашою освітою. Витрати на бакалавра в області біомедичних наук мірою залежатиме від місця до місця, але радник фінансової допомоги школі можуть надати Вам найбільш поточного фінансової інформації.

Коли справа доходить до кар'єри для тих, хто зі ступенем бакалавра в області біомедичних наук мірою можливості часто нескінченні. Ступінь в області біомедичних наук вважається величезні інвестиції в можливості заробітку, оскільки поле охорони здоров'я постійно на підйомі, і, як очікується, зросте ще більше в найближчі десятиліття. Ті, з біомедичної науки фони можуть бути як очікується, буде затребуваних в галузі наукових досліджень, лікарні роботи, інституційних досліджень, освіти та медичної практики.Інші йдуть на переслідувати вчені ступені, як лікарів, працівників охорони здоров'я та інших медичних фахівців.

Якщо ви відчуваєте, що студентом біомедичних програма наука для вас, шукати програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Охорона здоров'я
  • Біомедичні дослідження
  • Біомедичні дослідження
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання