Keystone logo

11 Бакалаврат Програми в Охорона здоров'я Фізіотерапія Кінезіологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Охорона здоров'я
  • Фізіотерапія
  • Кінезіологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Охорона здоров'я Фізіотерапія Кінезіологія

Більшість ступенів бакалавра не вимагають жодної іншої вищої освіти, тому студенти часто входять до цієї програми спочатку. Залежно від країни, в якій знаходиться університет, ця програма може бути завершена через три-п'ять років.

Що таке бакалавр з кінезіології? Кінезіологія - це вивчення людського руху. Студенти часто зосереджуються на цій галузі, щоб дізнатися більше про спортивну майстерність, методи навчання, методи реабілітації та терапевтичні вправи. Цей тип програми може запропонувати практичний досвід роботи в лабораторії. Точні курси, необхідні для цієї освіти, можуть відрізнятися залежно від школи та концентрації. Деякі університети можуть дозволити вченим зосередитись на фізіології фізичних вправ, навчанні в галузі фізичного виховання або управління фізкультурою. Деякі приклади курсів включають в себе медичну освіту, кінезіологію, біологію, фізичні науки та спортивний менеджмент.

Багато учасників отримують важливі навички, такі як аналіз, спілкування та мотивація через цю програму. Студенти можуть використовувати ці навички для подальшого навчання, стають конкурентоспроможними кандидатами на роботу та покращують їх особисте життя.

Немає загальної вартості для отримання ступеня бакалавра, тому для аплікантів звичайно звертатися безпосередньо до шкіл, щоб отримати оцінку. Навчання часто залежить від місця розташування, області навчання, тривалості та класу. Деякі школи можуть мати дещо різну вартість кожного семестру.

Які кар'єри можуть призвести до бакалавра з кінезіології? Без будь-якої іншої освіти випускники можуть стати особистими тренерами, спортивними тренерами, ампайрами, інструкторами з танців, асистентів з професійної терапії. Багато вчених використовують цей ступінь як відправну точку для отримання ступеня магістра. З більш освітою, випускники можуть стати професійними терапевтоми, хіропрактики чи реабілітаційні терапевти.

Бакалаврські ступені доступні в школах багатьох країн. Коли ви шукаєте програму, яка відповідає вашим потребам, ви можете знайти навчальний модуль у навчальних закладах поруч із вами або через онлайн-курси. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.