Keystone logo

36 Бакалаврат Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалаврат
  • Охорона здоров'я
  • Технології охорони здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (36)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалаврат Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я

програмами бакалаврату, як правило, чотири роки очного, бакалаврат. Два з цих років включають загальні вимоги до освіти, а потім два роки з упором на конкретній темі або темі. Ступінь, як правило, потрібно для студентів, що бажають увійти в програму диплом про вищу освіту.

Що таке бакалавра в області медичних технологій? Ця програма вводить навички, необхідні для проведення лабораторних робіт в серологіі, хімії, технології банку крові, і бактеріології. Розуміння цих навичок має важливе значення для роботи в медичних лабораторіях. Студенти в цій програмі, як правило, приймають такі курси, як клінічної мікробіології, статистичних додатків, органічної хімії, клінічної біохімії, молодший клінічній практиці і клінічної гематології.

Медичне устаткування вимагає точності і гостре око для деталей.Переваги отримання ступеня в цій галузі включають в себе заточка ті навички і розробки нових атрибутів, які можуть поліпшити один 's професійну й особисте життя. Вони можуть включати в себе письмові та усні комунікативні здібності, організаційні таланти і навички міжособистісних взаємин.

Є сотні університетів по всьому світу пропонують програми на здобуття ступеня бакалавра. Витрати заробляти ступеня варіюються в залежності від того, де ви вирішили вчитися і тривалість програми. Переконайтеся в тому, щоб дослідити програму і пов'язані з ним зборів перед реєстрацією.

Багато випускників програми ступеня медичних технологій бакалавра знайти роботу в різних умовах, наприклад, в приватних клініках, лікарняних лабораторій, лікарських кабінетах, муніципальних лабораторій охорони здоров'я та інших медичних установ. Загальні шляхи кар'єри включають радіологів, ультразвукових техніків і клінічних лабораторних технологів.Деякі люди вирішують продовжувати роботу в суміжних дисциплінах, включаючи наукові дослідження, судово-медичної експертизи або громадського здоров'я. Інші вибирають для просування своїх академічних досліджень, вступивши до просунутої програмі ступеня.

З ростом популярності цієї навчальної програми, все більше і більше університетів пропонують можливість вступити в програмах бакалаврату через Інтернет на основі модулів. Для того, щоб знайти хорошу школу для вас, шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.