Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 27 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Фармацевтична медицина 2024

27 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Фармацевтична медицина 2024

Огляд

Рівень бакалавра є остаточним ступінь бакалавра рівня студент може завершити. Програми доступні в на кампусі і форматів далеких і може укладати з стажування або іншу форму роботи дослідження.

Тільки те, що це Бакалавра в фармації? Цей конкретний варіант мірою спрямована на надання студентам знань полів наркотиків та охорони здоров'я. Конкретні теми вивчені включають виробництво, дослідження і тестування лікарських препаратів. Загальні курси включають патофізіології, органічної хімії, фармакології та мікробіології. Як правило, студенти повинні заповнити стажування або клінічні поворотів.

Переваги вступу до програми ступеня бакалавра в аптеці включають бути готовий застосувати до програми Вища освіта. Вчені також мають можливість дізнатися про біології та хімії, знань, які можуть бути застосовані і в інших областях, крім аптеки.Ступінь бакалавра також часто робить для більш сильного кандидата робочих місць і більш високої зарплати.

Що стосується вартості досягнення ступеня, деякі з найбільш поширених факторів включають географічне розташування школи, як довго триває, і програма, якщо студенти мають можливість пройти курси в Інтернеті. Для найнадійніших інформації, це найкраще, що зацікавлені особи увійти в контакт з приймальних відділень шкіл, в яких вони найбільш зацікавлені.

Після успішного закінчення в бакалавра в фармації програми, студенти можуть бути добре підготовлені, щоб відправитися на різні кар'єри, таких як тестування продукту наркотиків, фармацевтичних досліджень, маркетингу наркотиків і фармацевтичних продажів. Ті, хто заінтригований на думку стати фармацевтів спочатку потрібно, щоб перейти до аспірантури. Цілком імовірно, що вони також повинні стати ліцензованим в регіоні, в якому вони бажання працювати.

Написати себе рецепт для здорової і задовольняють кар'єри.Програми розкидані по всьому світу, деякі з яких можуть бути запропоновані в Інтернеті. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Охорона здоров'я
  • Фармацевтична медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання