Keystone logo

11 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я Біомедична інженерія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Охорона здоров'я
  • Технології охорони здоров'я
  • Біомедична інженерія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я Біомедична інженерія

Бакалавра або ступінь бакалавра наук, є першим кроком індивідуальний займає в системі вищої освіти. Матеріал курсу дає міцну основу для створення на основі постійного польових або навчання. Бакалавр наук за спеціальністю займає від трьох до п'яти років, щоб завершити в залежності від предмета і навантаження курс.

Що таке бакалавра в області біомедичної інженерії? Ступінь бакалавра в області біомедичної інженерії поєднує в собі інженерні та біологічного матеріалу науки. Біомедична інженерія є відносно нова дисципліна, яка надзвичайно різноманітна і постійно розвивається. Студенти можуть розраховувати, щоб зосередитися на основній техніки, математики, статистики та фундаментальної біології. Дізнавшись необхідну основу, студенти можуть продовжити конкретні академічні треки, такі як біомеханіка, біоелектричних систем, біомолекулярної інженерії, або медичної оптики.

Випускники зі ступенем бакалавра наук в області біомедичної інженерії будуть користуватися введення розвивається ринкової роботу з великою кількістю можливостей для зростання.Маючи знання як технології та біологія, вони добре обладнані для топ-заробивши позиції в технічних областях.

Вартість ступінь бакалавра наук значно варіюється залежно від навчального закладу та країни, де живе людина. Збільшення в онлайн варіантів курсу склав отримання ступеня більш економічним.

Випускники зі ступенем бакалавра в галузі біомедичної інженерії, як правило, продовжують на майстрів або докторських програм. Будь вибрати, щоб переслідувати ступінь дипломованого або вийти на ринок праці студенти, у них є багато цікавих шляхів розвитку кар'єри, відкриті для них. Ці кар'єрного росту або дослідження або орієнтованих промисловість. Дослідники збирають інформацію і створювати нові ідеї для вирішення проблем, пов'язаних з біомедичної інженерії. Бічна промисловість зосереджена на застосуванні нових досліджень і робить його реальність.

Ваші пошуки для бакалавра наук може легко почати онлайн.Якщо ви думаєте, біомедична інженерія це правильний шлях для вас, шукати програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.