Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Гігієна порожнини рота в Доха, Катар 2023/2024

1 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Гігієна порожнини рота в Доха, Катар 2023/2024

Огляд

Будучи столицею Катару Досі також є найбільшим містом з населенням близько 1 млн. чоловік. У місті є 8 університетів і більше 15 шкіл. Вона є домом для Музею ісламського мистецтва.

Студенти, які зацікавлені в стоматології, зосередять своє навчання на стоматології і гігієні порожнини рота. Це відноситься до проблем зубів і рота та способів їх запобігання або лікування.

Є багато причин, які могли б бачити вас вчитися або відвідати цю країну Західної Азії, Катар. Від теплого клімату в спортивних заходах, люди приїжджають, щоб насолодитися хороші часи в Азії в той час у країні. Вища освіта вважається високої якості. Катар пропонує численні програми слідувати в тому числі американського, англійського, французького та іспанського. Вхід є вибір академічних і відкрита для будь-якої національності студента.

Програми на ступінь бакалавра наук ідеально підходять для людей, які прагнуть розширити свій досвід і знання в певній галузі. Рішення про отримання бакалавра може відкрити студентам двері до професійного успіху після закінчення програми.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Охорона здоров'я
  • Стоматологія
  • Гігієна порожнини рота
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання