Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 224 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Дослідження сестринської справи 2023

224 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Дослідження сестринської справи 2023

overview

Бакалавра присуджується студентів коледжу, які закінчують програму навчання по предмету в коледжі була визначена підпадає під бакалавра науки, на відміну від бакалавра мистецтв. Це вчений ступінь займає приблизно 4 років, щоб закінчити і, як правило, потрібно до переслідуючи наукового ступеня.

Що таке бакалавр в області сестринської? Бакалавр сестринської справи є велика програма з руками-на навчання, які повинні підготувати студента розпочати надання допомоги хворим і немічним, а також зменшення страждань, оптимізації здоров'я і профілактики травм. Студенти, які отримують ступінь бакалавра в області сестринської справи часто потрібно здавати іспит, щоб переконатися, що вони кваліфіковані, щоб працювати в полі. Наприклад, у Сполучених Штатах іспит, щоб стати медсестра називається Національна рада Видача дозволів експертизи (NCLEX) -rn. Інші країни мають інші вимоги.

Медсестри вчаться дуже конкретні навички, які можуть бути поставлені безпосередньо використовувати після завершення ступінь бакалавра в галузі сестринської справи.Вони користуються великим попитом у всьому світі в самих різних умовах. Багато медсестри відчувають високий рівень особистої задоволеності від того, щоб допомогти іншим. Деякі люди вважають за краще, щоб продовжити свою освіту, щоб стати середньої ланки лікар або асистент лікаря.

Вартість отримання ступеня бакалавра в області догляду значно варіюється від програми до програми в залежності від типу і тривалості програми. Деякі програми забезпечують більшу гнучкість, ніж інші з швидкими доріжок, онлайн-навчання і вечірніх класів.

Професіонали з бакалавра в області догляду може працювати в лікарнях, офісах лікарів, послуги домашнього охорони здоров'я, об'єктів для догляду, школах, уряду, токсикоманії та лікарнях психічного здоров'я і в багатьох інших місцях. Багато шкіл пропонують на базі лікарень навчання з метою забезпечення студенти мають практичні знання, необхідні.

Якщо ви хочете побудувати кар'єру, допомагаючи іншим, то догляд являє собою відмінний вибір з багатьма робочих місць.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

read_more

filters

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження сестринської справи
fields_of_study
  • Охорона здоров'я (224)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format