1 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Епідеміологія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Охорона здоров'я
 • Глобальна охорона здоров'я
 • Епідеміологія
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (1)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Епідеміологія

  Студенти, які хочуть продовжити свою освіту після школи може прийняти рішення працювати в напрямку отримання ступеня бакалавра наук (бакалавр). Це ступінь бакалавра можуть бути або бачив, як сходинкою на шляху до вищої освіти, або він може відкрити двері для зайнятості, які можуть бути закриті в іншому випадку. Студенти, які хочуть, щоб рухатися далі, щоб заробити ступінь магістра повинні заповнити ступінь бакалавра в першу чергу.

  &nbsp

  Що таке бакалавра в епідеміології? Студенти дізнаються, як зібрати, перевірити і порівняти дані, що відносяться до здоров'я і безпеки населення. Такі принципи, як причини і наслідки, вчаться виявляти ризики для здоров'я населення, і відповідні дані звітності знаходяться в центрі вивчення цього поля. Учасники програми також отримують знання в біології та інфекційних захворювань та їх причин. Статистика є ще фокусна область дослідження.

  &nbsp

  Студенти, які заробляють ступінь бакалавра буде дізналися безліч навичок, включаючи, як проводити дослідження, працювати зі статистикою, і краще зрозуміти, як поширюється захворювання. Маючи цю ступінь часто є кроком до більш просунутою ступеня, що може привести до більш високої заробітної плати і більше робочих місць.

  &nbsp

  Заявники повинні очікувати, щоб вивчити протягом чотирьох років в інституті вищої освіти, будь то коледж, університет, або прийняти чи вони старшокурсників курси онлайн. Зустріч з фінансовим директором навчального закладу, щоб дізнатися про можливості фінансової допомоги і стипендій може дати нові варіанти оплати. Вартість буде варіюватися в залежності від університету.

  &nbsp

  Випускники можуть розраховувати знайти роботу в широкому спектрі установ. Профілактика інфекційних захворювань є високим пріоритетом для урядів у всьому світі, так епідеміологи завжди буде користуватися попитом. Особи, які продовжують навчання можна заробити їх ступінь доктора медицини.Конкретні кар'єра може включати в себе оглядову дослідник, соціальний працівник охорони здоров'я і статистик. Вакансії в епідеміології очікується збільшення майже на 30% протягом наступних п'яти років. В результаті, робота пропонує в цій області може бути більш численні і дозволяють студентам застосовувати їх ступінь в обраній галузі швидше.

  &nbsp

  Нарахування BSC в епідеміології відкриває двері для випускників усіх сферах життя. Щоб дізнатися більше про цей унікальний і кар'єрі, шукати нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.