Фільтри

 • Бакалавр природничих наук (BSc)
 • Охорона здоров'я
 • Дослідження з інвалідності
 • Когнітивні розлади
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (1)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

1 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Когнітивні розлади 2024

  Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Когнітивні розлади

  Студенти, які хотіли б отримати подальшу освіту після закінчення середньої школи, можуть зарахуватись до програми бакалавра наук (бакалавра). Цей ступінь, як правило, вимагає від трьох до чотирьох років, і це може забезпечити поглиблені знання та навички, щоб дати студентам конкурентну перевагу на ринку праці. Це також може бути мостом до аспірантури.

  Що таке бакалавра в когнітивних розладах? Цей ступінь в першу чергу стосується розладів мозку, які впливають на те, як люди вчаться, вивчають та вирішують проблеми. Вчені можуть дізнатись про відмінності між дітьми та дорослими мозгами, наслідками затримок розвитку та створенням навчальних програм для вирішення пізнавальних потреб. Курсова робота може включати спілкування, соціокультурні аспекти навчання та основні когнітивні процеси.

  Студенти, які отримують бакалавр з когнітивних розладів, можуть навчитися спілкуватися та спілкуватися з людьми, які можуть зіткнутися з іншими. Вони можуть розвивати чудові навички управління та аналітики. Ці активи можуть бути корисними у щоденних взаємодіях життя.

  Витрати на вступ до бакалавра в когнітивні розлади будуть суттєво відрізнятися. Зацікавлені особи повинні враховувати такі чинники, як навчання, кімната та харчування, а також розташування школи. Бажано зв'язатися з кожною школою та попросити оцінити витрати.

  Після закінчення бакалавра з когнітивних розладів, випускник може почати кар'єру в якості вчителя спеціальної освіти, шкільного радника або поведінкового терапевта. Професіонали можуть займатися роботою в соціальній сфері як помічники служби підтримки людей, психіатричні помічники, технічні працівники з питань поведінкового здоров'я або фахівці з реабілітації. Є також робочі місця в юридичній сфері, такі як судове співробітництво.

  В усьому світі існує безліч коледжів та університетів, які пропонують бакалавра з когнітивних розладів. Деякі установи можуть пропонувати онлайн-класи для тих, хто потребує більшої гнучкості. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.