12 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Лабораторна наука 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Охорона здоров'я
  • Спеціалісти-медики суміжних професій
  • Лабораторна наука
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Лабораторна наука

Бакалавра (бакалавр наук) є студентом програми, які можуть привести до кар'єри в студентській галузі дослідження. Більшість класів засновані на технології чи науки, пов'язані з тим, хоча більшість студентів також вивчити різні загальноосвітніх предметів, а також.

Що таке бакалавр у медичній лабораторії? Ця програма готує студентів для роботи в якості медичної лаборантів або вчених, а часто складається зі збору та аналізу зразків, такі як тканини тіла, рідин та інших речовин. Кожна програма змінюється, але студенти часто вивчатимуть такі теми, як біологія, хімія, математика, мікробіологія, статистики, менеджменту лабораторії і процедур безпеки лабораторії. Студенти також дізнаєтеся, як управляти клітин лічильники, мікроскопи, автоматизовані інструменти та інше лабораторне обладнання.

Студенти, які переслідують медичне лабораторне ступінь користі в тому, що вони будуть готові до роботи в різних лабораторних умовах.Тому що, як очікується, зростання в цій галузі, знайти роботу після закінчення навчання повинно бути досить легко.

Витрати, пов'язані з заробляючи ступінь бакалавра у медичній лабораторії буде залежати від конкретної школи і довжини програми. Після того, як студенти звузили свій вибір вони повинні звернутися школи безпосередньо, щоб дізнатися, що чекатиме навчання та інші збори.

Випускники з медичним лабораторним ступеня матимуть право працювати в різних умовах лабораторії. Більшість технологів будуть найняті в лікарнях або діагностичних і медичних лабораторій. Інші можуть бути найняті офісів лікаря або університетів і професійних шкіл. Деякі люди будуть працювати з усіма аспектами лабораторії, в той час як деякі медичні лабораторні технологи буде спеціалізуватися в певних областях. Приклади включають в себе фахівців хімії технологів, банківські крові технологів, імунологія технологів, cytotechnologists, мікробіологія технологів, технологів і молекулярні біології.

Використовуйте нашу велику базу даних в Інтернеті, щоб знайти правильну школу. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.