Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 5 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Мануальна медицина 2023/2024

5 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Мануальна медицина 2023/2024

Огляд

Бакалавр наук (бакалавр) є ступінь, який заробив студентів у галузі інформатики, природознавства, математики, інженерії та інших областях, пов'язаних з наукою чи технології. З бакалавра, студенти можуть або шукати кар'єру або продовжити свою освіту і отримати ступінь магістра або доктора.

Що таке бакалавра в Chiropracty? Ця програма призначена для людей, які хочуть працювати з людським тілом і допоможе поліпшити проблеми зі здоров'ям, природним чином. Класи, як правило, включають в себе науки, такі як хімія, анатомії, фізіології, біохімії, неврології, імунології нейроанатомии, і токсикології. Далі вздовж в програмі, більшість студентів почнуться практичні навчання з класами, такі як спинного анатомії, кінцівок навчання, діагностики, а також конкретних класів техніки.

Студенти, які переслідують chiropracty, також відомі як хіропрактика, вигоду в тому, що вони можуть допомогти різні проблеми зі здоров'ям, у тому числі ті, які традиційна медицина не може з'ясувати. Перспективи роботи для хіропрактікі також очікується зростати набагато швидше, ніж багато інших професії.

Вартість навчання і збори, які потрібні, щоб заробити мірою можуть змінюватися залежно від різних чинників, у тому числі за місцем знаходження школи і довжини програми. Звернення безпосередньо в школу є кращим способом, щоб дізнатися, що чекатиме питомі витрати.

З бакалавра в Chiropracty, випускники готові продовжувати заробляти собі на DC (доктор хіропрактікі). Більшість людей вибрати, щоб відкрити свою власну практику в приватній клініці або в загальній офіс. Деякі хіропрактікі також здатні знайти роботу в лікарні або медичної клініки налаштувань або в армії. Ті, хто не хоче працювати безпосередньо з пацієнтами можуть вибрати для роботи в галузі досліджень та освіти.

Почніть шукати хіропрактика шкіл прямо зараз. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Охорона здоров'я
  • Альтернативна медицина
  • Безкоштовна медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання