Keystone logo

5 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я Медично-інформаційні технології 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Охорона здоров'я
  • Технології охорони здоров'я
  • Медично-інформаційні технології
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я Медично-інформаційні технології

Якщо ви закінчили середню школу та задаєтесь питанням, що буде далі, бакалавр наук (бакалаврат) може бути для вас життєвим вибором. Як правило, три-чотири роки, цей ступінь дає вам можливість трохи поглибити тему, яка вас цікавить. Це може зробити вас більш конкурентоспроможним на ринку праці та підготувати вас до магістерської програми.

Ви можете запитати: "Що таке бакалавра в медичних інформаційних технологіях?" Орієнтований на придбання та зберігання інформації, цей ступінь може допомогти вам дізнатися про управління даними охорони здоров'я. Деякі програми навчають взаємодії між пацієнтами, медичними працівниками та страховими компаніями. Ви можете вивчати такі теми, як кодування лікарень, статистика та анатомія.

Ви можете придбати багато корисних навичок під час навчання на бакалавраті в медичних інформаційних технологіях, таких як збір та зберігання даних про охорону здоров'я. Ви можете стати вправним на роботі під час стресу та пояснення складних концепцій іншим. Всі ці навички можуть бути корисними на будь-якій роботі.

Перш ніж вибрати бакалавра в програмі медичних інформаційних технологій, ви повинні вивчити витрати кожної школи. Багато факторів впливають на витрати, такі як розташування школи та кількість необхідних кредитів. Ви можете звернутися до установ та попросити оцінку витрат.

Після закінчення бакалавра медичних інформаційних технологій, ви, швидше за все, знайдете роботу в галузі охорони здоров'я. Деякі можливості включають спеціаліста з медичного постачання, спеціаліста з біллінгу лікарень, спеціаліста з клінічних програм, спеціаліста з медичної інформації та фахівця з медичних питань. Завдяки досвіду ви можете перейти в ряд і стати менеджером лікарняних записів.

Ви можете навчатися на бакалавраті з медичних інформаційних технологій у школах, розташованих на місцевому рівні або в інших країнах. Інтернет-курс також доступний. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.