Keystone logo

16 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження з охорони здоров'я
  • Управління охороною здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (16)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я

Заробіток ступінь бакалавра наук (BSC) може бути монументальне досягнення, що змінює хід студентського життя. В тільки трьох до п'яти років, люди закінчили з утворенням, вони повинні знайти кар'єри, яке корисне, виконуючи і фінансово надійним.

Що таке бакалавр в управлінні охороною здоров'я? Цей ступінь програма дає студентам необхідні знання бізнесу і політики в галузі охорони здоров'я, що їм потрібно для того, щоб працювати на керівних посадах в медичних установах. Курси в рамках цієї програми охоплюють такі теми, як бухгалтерський облік, економіка охорони здоров'я, управління людськими ресурсами, основами лідерства та управління, а також спрямування і координації медичних послуг.

Прийом бакалавра наук в галузі управління охороною здоров'я може мати багато переваг для випускників, які роблять його програма виправдано.Особи отримати необхідні знання та досвід, необхідні, щоб досягти успіху в роботі а також для підвищення навичок, таких як читання, письмо, критичного мислення і комунікації, всі з яких роблять їх бажано активом для будь-якого роботодавця.

Вартість, щоб заробити ступінь бакалавра в галузі управління охорони здоров'я можуть значно відрізнятися і залежать від багатьох факторів, таких як розташування школи та кількості часу, який студент здатний присвятити навчанню. З цієї причини, студенти порадили звернутися будь-які потенційні школи для поточної інформації за навчання.

Особи, які закінчили з бакалавра в управління охороною здоров'я можуть знайти роботу в різних ситуаціях, що працюють як директорів, керівників і менеджерів в лікарнях, клініках, довгострокові центрів по догляду, будинках престарілих, і лікарських кабінетів. З їх відмінним розумінням як бізнесу та світу медичних послуг, випускники можуть працювати в страхових компаніях або у фармацевтичній промисловості.

Багато шкіл пропонують гнучкі варіанти навчання, такі як інтерактивні або неповної класів, так що отримавши ступінь вашої бакалавра може статися в той час, і місце, яке є зручним для Вас. Якщо ви хочете, щоб почати роботу на вашому ступеня, шукати нижче вашої програми і контакт безпосередньо прийом офісної школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.