Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 53 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Фізіотерапія 2023

53 Бакалавр природничих наук (BSc) Програми в Фізіотерапія 2023

overview

КБС (бакалавр наук) є послесреднего ступеня присвоєно тим, хто успішно завершити інтенсивний курс навчання по проміжку від трьох до п'яти років. Хоча це в основному надається для пов'язаних з наукою спеціальностей, деякі програми присуджують ступінь бакалавра в області дисциплін, які, як правило, заробляють ступінь бакалавра мистецтв.

Що таке Бакалавра в фізіотерапії? Це взагалі три-чотири роки ступінь, що підтверджує розвиток знань і навичок, необхідних для надання допомоги пацієнтам, що страждають умовах мобільності обмежують. Клас вивчення і клінічний досвід практика об'єднуються, щоб навчити теорії і сприятиме практичному розумінню. До кінця курсу навчання, успішні студенти будуть компетентні фахівці, здатні підтримувати життєздатність і благополуччя безлічі пацієнтів, які страждають від різних хвороб.

КБС в фізіотерапії може бути відмінним способом, щоб побудувати кар'єру від інтересу до руху і гарного самопочуття.Ступінь є необхідною умовою для бути клінічним фізіотерапевтом, але вона може також служити в якості сходинкою до інших суміжних дисциплін. Як фахівці, фізіотерапевти користуються доброю потенційний дохід.

Отримання ступеня бакалавра в області фізіотерапії варіюється в вартості, залежно від школи і програми. На додаток до очікуваних витрати, такі як навчання і підручники, студенти повинні розглянути доданий витрати, такі як клінічних годин і обладнання. Зверніться школу вибору для отримання додаткової інформації.

Професіонали з бакалавра в фізіотерапії часто мають кілька напрямків для спеціалізації, включаючи реабілітацію та спортивної медицини. Вони можуть працювати в лікарнях, допомагаючи людям оговтатися від виснажливих умовах. Вони можуть знайти роботу в спортивних клубах або спортивних команд, допомагаючи для лікування і профілактики травм гравців. Вони можуть також запропонувати особистої гігієни в приватних будинках.

Є багато доступних програм, що пропонують ступінь бакалавра в області фізіотерапії в різних місцях і обслуговуючих різних студентів і ситуацій. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

read_more

filters

  • Бакалавр природничих наук (BSc)
  • Охорона здоров'я
  • Фізіотерапія
fields_of_study
  • Охорона здоров'я (53)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format